Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Блакитні натяжні стелі: фото та варіанти

Встановлюючи натяжні стелі в приміщеннях киян та жителів передмістя, майстри компанії «Леруа» дуже часто останнім часом виконують замовлення на стельове покриття в блакитному кольорі. Та це й не дивно, адже психологи стверджують, що блакитний колір позитивно діє на нервову систему, допомагаючи розслабитися. Часто зустрічається блакитний колір у природі. Це вид прекрасного чистого неба над головою, красивих весняних квітів, це і відтінок морської води.

Блакитні натяжні стелі

Не дивно, що дизайнерами всього світу використовується блакитний відтінок в стельовому покритті. Натяжні стелі в блакитному відтінку візуально роблять приміщення просторим та світлим, сповненим чистим повітрям. За допомогою натяжної полотна можна створити як водну тематику, так і чистого неба з пливуть білими хмарами. Спектр застосувань блакитного кольору дуже великий. Натяжна стеля такого відтінку може бути і в кімнаті відпочинку, в дитячій кімнаті хлопчика, на кухні, у ванній кімнаті. Майстри компанії пропонують кілька варіантів. Натяжні блакитні стелі на кухні.

блакитні натяжні стелінайрізноманітнішим може бути дизайн натяжних стель на кухні. Тут може поєднуватися кілька відтінків, синій колір блакитний, білий та блакитний, а іноді добре виглядає блакитний відтінок у комбінації з іншими варіантами холодного спектру, фіолетовим або зеленим. Для квартири будь-якого розміру, кухня, оформлена в подібному стилі, стане шикарним рішенням. Блакитне покриття глянцевою натяжна поверхні візуально збільшить весь простір маленької кухні, відображаючи освітлення. Скористатися технологією створення дворівневої конструкції на стелі кухні можна в тому випадку, якщо її розміри це дозволяють. Тоді блакитний глянсовий натяжна стеля можна поєднувати з варіантом будь-якого полотна, сатиновим, матовим або іншим.

Натяжна стеля для ванної кімнати

У ванній кімнаті чудово виглядають блакитні натяжні полотна, адже це приміщення найбільш тісно пов'язане з водною тематикою. Поєднуючись з білою кахельною плиткою на стінах і підлозі, таким же умивальником і різними аксесуарами, блакитний глянсовий натяжна стеля чудово переплететься в даному інтер'єрі. Красиво виглядає варіант дизайну, коли на натяжній стелі будуть зображення морських зірок, рибок, коралів або равликів. Такі ж зображення можна нанести на стіни ванної. Чудово показують на стелі у ванній пірнаючий білий ведмідь або вистрибують з води дельфіни. Неймовірно стильно виглядає варіант багаторівневої конструкції натяжної стелі. Ефект морських хвиль можна домогтися з допомогою установки криволінійної форми. Досить стильною та просто чарівною стане ванна кімната, коли зверху буде поєднання фотодруку з однотонним полотном різної фактури.

Блакитний колір натяжної стелі для дитячої кімнати

Не дарма вважається блакитний колір універсальним. Для створення інтер'єру дитячої кімнати, де проживає хлопчик він чудово підходить. Блакитний відтінок стельового покриття можна використовувати не тільки для підлітка, але і починаючи з новонародженої дитини, такий колір буде прекрасним доповненням до особливості кімнати для хлопчика, робити її більш цікавою. Універсальність покриття полягає в тому, що, наприклад, для новонародженого малюка чудово виглядає світло-блакитні матові стельові покриття.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вони позитивно вплинуть на нервову систему малюка, не сильно виділяючись. Оригінально виглядає варіант, пливуть білих хмар та сонечка на блакитній тканині або плівці. Для кімнати дошкільника можна використовувати світильники на натяжних стелях, точкові лампочки, які будуть ефектно гармоніювати з глянсової поверхні полотна холодного тону. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.