Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Нові технології в натяжних стелях

Фахівці, що працюють в компанії «Леруа» знають, що досягти успіху в своїй роботі можна тільки завзятістю і терпінням, а також трохи зусиль та креативності. І в підсумку виходять красиві, все більш оригінальні та зовсім виходять за межу нормального, варіанти натяжних стель. Займаючись встановленням натяжних стель в Києві і області близько 10 років, майстри нашої компанії з кожним роком намагаються все більше вдосконалити створення натяжної покриття.

Нові технології в натяжних стелях

Якщо раніше багато киян замовляли звичайні рівні матові натяжні покриття, то сьогодні всі хочуть зробити в своєму будинку або квартирі оригінальний, дизайнерський інтер'єр, де велику роль грають натяжні стелі. Майстерність фахівців та нові технології натяжних покриттях допомагають здійснити всі задуми замовників.

Найпоширенішими тенденціями нового в натяжних стелях стосується об'ємних форм, використання технології фотодруку, поєднання не поєднують на перший погляд відтінків та фактур і т. д. Найбільш поширеними на сьогоднішній день оригінальними варіантами оформлення стельового покриття є натяжні стелі з перфорацією. Поєднання підібраних між собою декількох відтінків виглядає просто шикарно. На їх основі створюється неймовірний малюнок, де використовуються різного розміру і форми отвори. Так, у звичайній міській квартирі, не зменшуючи висоти кімнати, створюється оздоблення більш насиченою і стильною. Виглядає перфорація наступним чином. До стелі кріпиться спочатку рівне, зазвичай глянсове полотно, а потім монтується, поверх нього, полотно іншого кольору, найчастіше, білого. Вже на цьому полотні буде перфорація. Отвори самі по собі можуть бути різного типу. Так, в стилі поп-арт отвори розташовуються в хаотичному варіанті. Ця технологія перфорації допомагає створювати атмосферу сучасності, наповнить оселю приголомшливим духом нового часу.

Майстри компанії «Леруа» запевняють, що останнім часом великою популярністю користуються і стельові покриття, на яких зображені з допомогою перфорації, певні зображення. Це може бути все що завгодно, квіти, спіралі, метелики, адже кружечки різної форми і кольору відкривають широкі перспективи для реалізації всіх задумів.

Новим, але вже став популярним варіантом стало створення на натяжній стелі фотодруку 3D. Створюються подібні полотна з допомогою якісного широкоформатного принтера. Тут відкриваються великі перспективи для творчості, де створюються не просто орнаменти або візерунки, а великі об'ємні фотографії, які занурюють яко би нас в нову реальність. Малюнки на цих покриттях робляться на основі виключно екологічних барвників. Фарба з часом, не вигорає, не темніє і не випромінює неприємного запаху. Так що такі зображення можна сміливо поміщати в дитячих кімнатах. Нові технології зображення настільки якісні, що з першого погляду важко відрізнити його від справжньої води або блакитного неба над головою. Спектр 3D зображень досить широкий. Великою популярністю користується, наприклад, водна тематика. Приголомшливу атмосферу створюють стрибає над головою дельфін або білий ведмідь, розлітаються в різні сторони бризки, а тіло тварини огортають бульбашки повітря. Такі малюнки часто використовуються у ванній кімнаті.

Нові технології в натяжних стелях

Блакитні простори неба неймовірно красиво покажуть себе у вітальні або спальні. В інтер'єрі багатьох приміщень знайдуть своє застосування ширяють з білими хмаринками птахи, дивовижний світанок або захід, що летить пасажирський літак на великій швидкості.

Складні багаторівневі конструкції, які можуть включати в себе поєднання непоєднуваного, де комбінуються різні форми, світильники, фактури полотен і т. д. В міських квартирах такі дизайнерські шедеври можна зустріти дуже рідко, але у великих приватних будинках, ресторанах, в холі готелів, клубах, де приміщення дозволяє розгулятися в плані масштабів і фантазії. Часто тут використовується рівне глянсове полотно, на якому зображені блискучі зірки.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Поруч на частини стелі можна зустріти дюни або конуса. Додаткову частину композиції стелі створять хвилі. Розташовані по периметру рівнів точкові світильники світлодіодні стрічки доповнять це прекрасне стельове покриття. Використання напівпрозорого плівкового полотна додасть такої конструкції абсолютно неймовірне видовище.

Казкове оформлення вийде, якщо освітлювальні прилади встановити за цими полотнами. Подібні варіанти особливо стильно виглядають, якщо на полотні плівки помістити фотодрук. Такий варіант, наприклад, коли зображення сонця й блакитного неба буде розташований на одному з рівнів стелі і освітлення буде тільки у тій же частині, де розташоване світило. Здається, що літнє сонечко по-справжньому оселилося в цьому приміщенні. Замовляйте натяжні стелі в Києві та області, Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.