Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Художні натяжні стелі з візерунками

Встановлюючи натяжні стелі в квартирах, будинках киян та жителів Київської області, майстри компанії «Леруа» констатують той факт, що сьогодні конструкції натяжних стель представлені досить широким переліком варіантів. Компанія пропонує стельові полотна різних відтінків, дуже світлі, темні і з приглушеними тонами. Зображення фотодруку привносить на таких поверхнях значні можливості і різноманітність. Є широкі перспективи вибору натяжної стелі до різних оформлень, стилям та кімнатах. Зображення відрізняються розмірами, насиченістю колірних гам, сюжетом. Тут є унікальні репродукції картин, приголомшливі природні краєвиди, чудове зоряне небо, різні квіти.

Художні натяжні стелі з візерунками

Але найбільшою популярністю на сьогоднішній день користуються візерунки та орнаменти. Це ряд повторюваних елементів рослинного або геометричного типу, які розташовуються на більш темному або світлому тоні. Художні натяжні стелі з візерунками різняться за розміром, типом, площі та іншими параметрами. Наші фахівці коротко ознайомлять своїх потенційних клієнтів з деякими видами візерунків на натяжних стелях, поєднання їх з різними кімнатами житлового типу.

Геометричні візерунки на стелі, на сьогодні, це одна з модних тенденцій. Так, на полотні тканинного або плівкового типу використовуються узори певних геометричних об'єктів, варіантів яких є дуже багато. Навіть якщо взяти звичайні смуги, які відрізняються по розташуванню, товщині і кольору. Вони дуже підходять для коридору, так художні натяжні стелі з поперечними смужками зробить його візуально більше, а з поздовжніми смугами, простір коридору стане більш довгим. Велике значення матиме й колір подібного малюнка. Так для кухні підійдуть тонкі лінії коричневого або оранжевого кольору, а для романтичної спальні краще виглядають світлі тони.

Художні натяжні стелі з візерунками

Рослинні візерунки на стелі можна сказати, що просто створені для обробки квартир. Художні натяжні стелі з рослинними візерунками використовують повсюдно, починаючи від передпокою і закінчуючи кухнею. Сюжети з невеликими квіточками і завитками дуже популярні серед замовників, вони застосовуються в дизайні класичних стилів, так і в багатьох оздобленнях сучасного типу. Такі візерунки варіюються ще й по розміщенню на стелі, чудово виглядають квіточки навколо люстри, розташовані по периметру кімнати, якщо вони зроблені на білому глянцевому полотні або займають весь простір стелі. Етнічні візерунки на стелі надають житлу більш стильний зовнішній вигляд.

Неможливо уявити собі оформлення інтер'єру передбачає етнічні мотиви без художніх натяжних полотен з такими ж візерунками. Дуже популярним сьогодні стали традиційні візерунки інших народів і культур. Справжнім шармом наповнять оформлення ванної кімнати або вітальні візерунки на античні мотиви, особливо красиво виглядають подібні малюнки на глянцевому поверхні натяжної стелі.

ви Бажаєте отримати додаткову знижку 5-7%на натяжна стеля? Поділіться з друзями сссылкой:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Оригінальні візерунки на стелі, це візерунки придумані самостійно, які не можна віднести ні до однієї з перерахованих вище класифікацій. Художні натяжні стелі з подібними типами візерунків особливо часто зустрічаються в стилі поп-арт, яке всотало ультрасучасні тенденції в мистецтві, поєднанні фактур і відтінків. Незвичайні елементи візерунків якраз тут показуються у всій пишності. Подібне зображення може не займати весь стелю, а просто візуально розділяти одну функціональну зону від іншої. Такий підхід робить кімнату сучасної, поєднуючи абстрактні зображення на стелі, не сильно перенасичує її зайвими елементами. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області, Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.