Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі та штори: як поєднати?

Працюючи вже багато років у сфері стельового покриття фахівцям компанії «Леруа» іноді доводиться поєднувати непоєднуване, щоб досягти гармонії з усіма необхідними атрибутами приміщення, без яких просто неможливо обійтися. Для майстрів компанії виявилося не складним зробити красиві глянцеві, сатинові або матові стелі з ніжними, чудовими шторами, створюючи варіанти романтичною і в той же час приголомшливо функціональної обстановки.

натяжні стелі і штори

Варіанти кріплення штор і натяжної стелі

Існує кілька варіантів кріплення фіранок та натяжної стелі, залежно від висоти приміщення. Розглянемо перший варіант, для приміщень, де не знадобитися створення складних конструкцій, які зменшують висоту. Починається робота з кріплення профілів, бажано металевих, до стіни над вікном. Потім кріпиться до бетонної базовій основі, де повинен розташовуватися карниз, дерев'яний брус, який служити опорної застави. Після профілі натягується стельове полотно, це може бути плівкове або тканинне, різної фактури, глянцева, матове або сатинова, а також різного забарвлення. Після монтажу натяжної стелі кріпиться стельовий карниз на те місце, де розташований дерев'яний брус, поверх стельового полотна. При цьому варіанті висота кімнати майже не змінюється.

Варіант створення прихованого карниза

Цей варіант кріплення штор і натяжної стелі серед киян та жителів Київської області користується великим попитом. Як і в попередньому випадку спочатку кріпиться дерев'яний брус, до базової бетонній основі, з невеликим відступом від вікна. Але потім схема установки натяжної стелі і карниз трохи змінюється.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Стіновий багет металевого типу кріпиться до дерев'яного бруса з боку вікна. В ніші між вікном і дерев'яним брусом потрібно прикріпити карниз. Потім на поверхню натягується плівкове або тканинне стельове полотно. Створюються штори та натяжна стеля у цьому варіанті досить просто.

Але наші фахівці попереджають, що тут важливо якісно виміряти, на якій відстані від базової основи повинні розташовуватися профілі. Допустити помилки у вимірюванні не можна, щоб не було перекосу у всій конструкції, що привабливості приміщенню не додасть.

що Встановлюється таким чином карниз та називається, тому прихованим, що його неможливо розглянути. Завіси ніби самі по собі парять в повітрі. Для фахівця саме такий варіант не становить великих труднощів. Подібна конструкція, звичайно, трохи зменшити висоту кімнати, але за то розташується найвдалішим чином. Таким чином, відбувається поєднання натяжної стелі і карниза для штор, після всіх проведених маніпуляцій. В даному випадку карниз підбирається стельового типу.

Натяжні стелі і штори: як поєднати?

За бажанням клієнта він може бути однорядними, виключно тільки для тюлі. Якщо є бажання повісити штори і тюль можна встановити дворядний карниз. В даний час у вітальнях часто використовують трирядні карнизи, тоді оформлення фіранок стає ще більш красивим та багатим. Таким чином, можна отримати приголомшливий варіант обробки приміщення, де штори, здається, прямо-таки парять в повітрі. А це візуально розширює простір у приміщенні, роблячи його легким і повітряним. Замовляйте натяжні стелі в Києві та області, Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.