Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Холодні натяжні стелі – що це?

Оформити дизайн інтер'єру приміщення в даний час пропонується великим вибором різноманітних варіантів. Одним з таких варіантів є натяжні стелі, які все частіше стають фаворитами в стельовому покритті. У цьому впевнені майстри компанії «Леруа, які на ринку стельових покриттів у Києві та Київській області вже багато років. Інтер'єр квартири або будинку стає набагато привабливіше, якщо стеля буде виключно рівним.

холодні натяжні стелі

Таку особливість можна досягти за допомогою натяжних стель, які окрім естетичного вигляду, приносять безліч експлуатаційних позитивних моментів. Використання стельових полотен натяжні стелі поділяють на тканинні і плівкові покриття. При монтажі плівкових натяжних покриттів використовують газові теплові гармати. Плівка під дією високої температури стає дуже еластичною, що розтягується, а після установки, остигаючи, натягується. Це гарячий монтаж натяжних стель. Фахівці нашої компанії коротко познайомлять своїх потенційних клієнтів з холодною установкою натяжних тканинних покриттів, їх характеристикою.

Основними особливостями тканинних полотен: висока якість, привабливий вигляд і швидка установка.

Холодні натяжні стеліВисока якість тканинного натяжної стелі обумовлено тим, що тканини просочені поліестером стають, як для житлового типу приміщень, так і для розважального або офісного, найкращим варіантом. Це найбільш якісне і корисне для здоров'я людини стельове покриття. Зроблені тканинні полотна з переплетення тонких ниток, майже непомітні для очей. Щільно переплітаючись один з одним, утворюють рівне і цілісне покриття, але при цьому пропускають вільно повітря. Приміщення з таким стельовим покриттям завжди свіжо і придатний для тривалого часу. Наша компанія співпрацює тільки з європейськими виробниками, які випускають тканини найвищої якості. Є тканинне полотно з акустичними властивостями, що відбиває звук, що виходить зсередини приміщення, залишаючи його там. Такі натяжні стелі холодної натяжки, встановлюють ті, хто любить якісний звук. А ось звуки, що йдуть ззовні, ця поверхня поглинає. Тоді, сторонніх шумів в кімнаті стає менше, але займатися власною музикою найбільш сприятливо.

Сучасні європейські виробники випускають тканинне покриття, попередньо опрацьовано ультрафіолетовими променями, яка не має на своїй поверхні шкідливих мікробів. Тканинні покриття не боїться температурних перепадів, їх можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях.

Крім прекрасних експлуатаційних параметрів текстильні покриття холодної установки, володіють і зовнішньою привабливістю. Варіантів покриття тканинним полотном існує дуже багато, які можуть задовольнити дизайн оформлення будь-якого стилю, починаючи від самого старовинного і закінчуючи сучасними, абсолютно неймовірними дизайнерськими задумами. Добре виглядають, наприклад, однотонні тканинні поверхні, абсолютно різних відтінків. Так для кухні часто використовують полотна коричневого, жовтого або оранжевого кольору, у вітальні можуть бути стелі синього або фіолетового кольору. Блакитні, бежеві або рожеві тони найчастіше можна зустріти в спальні.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для тих, хто хоче зробити стельове покриття більш різноманітним, ніж просто однотонне, існує технологія фотодруку. Вона цілком доступна і відкриває широкі перспективи для дизайну. Практично з усіма стилями і оформлення поєднуються зображення всіляких рослинних мотивів.

Важливим моментом тканинних натяжних стель є швидка їх встановлення. Сам процес монтажу даних полотен для фахівців і для замовника не містить особливо складних етапів і моментів. Насамперед, необхідно правильно вибрати багети. Майстри компанії «Леруа» пропонують вибрати алюмінієві профілі, які будуть служити основою всієї майбутньої конструкції. Вони найкраще підходять до тканинних стель, алюмінієві профілі найбільш міцні і можуть витримувати великі навантаження. Тканинне полотно, помітно тяжелея плівки ПВХ. Найбільш підходящим способом кріплення є штапікове, для такого варіанту поверхні інші системи кріплення не зовсім підійдуть. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області, Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67