Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Миємо натяжну стелю: кілька порад

Встановлюючи натяжні стелі в квартирах та будинках киян і жителів Київської області, майстри компанії «Леруа» завжди готові допомогти порадами в питаннях правильного догляду за ними. Натяжне полотно може та повинна прослужити півстоліття за умови дотримання всіх правил експлуатації і, що немало важливо, здійснювати правильний догляд за цим полотном. Наші фахівці вважають, що догляд за натяжними стелями є основоположним моментом у визначенні терміну їх служби.

Моєму натяжна стеля без розлучень: кілька порад

Наявність гострих предметів поблизу стельової поверхні буває дуже рідко, а попадання жиру на полотно чи інших забруднень часто робить його не привабливим. Тому, щоб натяжний полотно завжди мала первісний вигляд, його необхідно досить ретельно чистити. Є кілька основних особливостей миття стельової поверхні, щоб на ньому не було розлучень.

1. Вибір матеріалів та пристосувань для миття стельової поверхні. Так для плівкових покриттів необхідно користуватися м'якими ганчірочками з фланелі, спеціальними серветками або губками.

Використовувати тверді мочалки, швабри категорично забороняється. Такими інструментами стельового полотна можна нанести серйозної шкоди, подряпати або зробити в плівковому стелі розрив, який не можна буде полагодити.

2. Використовувати хімічні засоби або засоби для виведення плям для миття стельового полотна категорично забороняється. Саме полотно від такої чистки не деформується й не розпадеться, але зовнішній його вигляд може змінитися. Місцями може зникнути фарба на полотні можуть залишитися плями, воно може стати більш тьмяним.

Мити плівкове полотно треба теплою водою, вона добре змиває пил та бруд і шкоди від цього глянсової поверхні не буде. При сильному забрудненні можна в воду додати нашатирного спирту, один до десяти. Сьогодні вже є в продажу спеціальні засоби, призначені для миття натяжних стель, але використовувати їх потрібно з обережністю. Спочатку необхідно на невеликому шматочку краю полотна спробувати цей інструмент, якщо полотно не змінилося, а стало тільки чистіше, то можна продовжити чистку всього стелі, вже не турбуючись про наслідки.

Моєму натяжна стеля без розлучень: кілька порад

3. Обережно поводьтеся з стельовим покриттям. Саме по собі натяжний полотно не притягує пил, тобто не статично, воно не вимагає частого миття, не варто сильно захоплюватися його чищенням. Це полотно саме по собі протягом багатьох років буде яскравим і рівним, а надто інтенсивне миття може призвести до пошкодження поверхні. Плівка полотна дуже тонка, необхідно легенько провести вологою серветкою, щоб видалити забруднення, якщо воно з'явилося.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

4. Після вологого чищення необхідно протерти полотно насухо. Так як глянсова поверхня відбиває освітлення, то його прибирання без розлучень схожа з миттям дзеркала. Спочатку вологою серветкою забираються всі плями, потім поки поверхня ще не встигла висохнути, її протирають сухою ганчіркою або серветкою. Стельове полотно буде залишатися красивим і блискучим, якщо на ньому не буде всіляких розлучень. Зробити це можна, якщо суха серветка не буде залишати після себе відпали волокна, які можуть прилипнути до поверхні. Для цього в продажі є м'які губки або серветки на натуральній основі, спеціально призначені для догляду за будинком. І ще, необхідно змінювати серветку, якщо вона стала вологою, протирати в кінці потрібно саме сухий. Таким чином, роблячи прибирання натяжної стелі, він прослужить в блискучому стані не один десяток років. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області, Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.