Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Крива натяжна стеля: як зробити дивовижні форми?

В даний час оформлення інтер'єру будь-якого житлового приміщення просто неможливо уявити собі без рівних стельових поверхонь, блискучого глянцю, романтичною замші або витонченого сатину. Близько 10 років майстри компанії «Леруа» займаються установкою натяжних стель у квартирах та будинках киян та жителів Київської області. Як ні хто інший фахівці нашої компанії знають про сьогоднішніх запитах натяжних стельових поверхнях. Все частіше на зміну популярних однорівневих конструкцій у просторих кімнатах замовляються об'ємні, криволінійні варіанти обробки стелі.

стелі дивовижної форми

З їх допомогою клієнти компанії втілюють не тільки свої оригінальні задумки та ідеї, але ще і коригують приміщення, роблячи його більш просторим або навпаки більш затишним.

Криволінійні конструкції можуть бути найрізноманітнішими. В одному випадку це поєднання на кривих натяжних стелях в кілька рівнів, виключно тканинних або плівкових полотен. Гіпсокартон є основою для даної конструкції, хоча його не буде видно. Такий тип оформлення стелі підходить для просторих приміщень, тут є можливість зробити яскраву, красиву обробку. Іншим варіантом криволінійної конструкції буде поєднання декількох гіпсокартонних коробів та натяжного полотна. Короби тут можуть не закриватися, а в них вбудовується, найчастіше, незвичайної форми освітлення. Інтер'єр виходить в такому варіанті більш красивим і сучасним.

Замовляйте натяжні стелі дивовижної форми у Києві

Для просторої кімнати, де багато місця залишається незадіяним, а по висоті не комфортним, за допомогою коробів і дворівневої конструкції можна зробити простір більш затишним, не таким великим в ширину. До того ж візуально стеля в такому приміщенні стане вище.

Вдалим варіантом у такому приміщенні буде обробка багаторівневої стелі, де центральна частина залишається рівною, а по краях буде створена як би велика рамка. Тоді, візуально стельове полотно буде на нереальною висоті, хоча це насправді не так. Майстри нашої компанії рекомендують в даному варіанті використовувати глянсові поверхні, які відображаючи освітлення, навіть у невисокому приміщенні, створять просто неймовірну атмосферу. Наступним варіантом кривих натяжних стель може бути приміщення, яке відразу об'єднує кілька різних функцій. Це може бути вітальня та спальня, передпокій і вітальня або кухня та вітальня. Тоді з допомогою кривих натяжних стель, фахівці компанії створюють абсолютно неймовірні композиційні рішення.

Невеликі простору в багатоквартирних будинках старої споруди можна зробити за допомогою дворівневого варіанти стильним, не зменшуючи приміщення. Люди, що проживають у таких квартирах, відчувають на собі незручності крихітних житлових приміщень. На щастя, варіант обробки дворівневої конструкції, де другий рівень, щільно не прилягаючи до плівковій основі, виступає по краях. Тоді, простір, хоч і невелике, між рівнями, зробить кімнату візуально більше.

Процес кривий натяжна конструкції

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для початку необхідно зробити креслення майбутньої конструкції, щоб точно розрахувати розміри і кількість матеріалів, намалювати всі переходи рівнів, кріплення, відзначити, як і де будуть розташовані світильники. Для цього є спеціальні комп'ютерні програми. Потім, затверджений креслення переноситься на поверхню стелі вручну, з допомогою циркуля. З декількох невеликих кіл робляться хвилі, але складні криволінійні форми наносяться на стелю за допомогою трафарету. Після цього майстри приступають до безпосереднього виконання кривого натяжної стелі. Спочатку кріпляться необхідні короби або каркаси, проводиться проводка, і монтуються профілі. Потім на один з рівнів плівка натягається, і поки його не зроблять, до другого рівня не приступають. Тут потрібна черговість. Після монтажу стельового полотна на всіх рівнях кріпляться світильники, і вішається люстра. Вся стельова конструкція на місці, робота завершена. Замовляйте натяжні стелі в Києві та області. Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.