Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Короб з гіпсокартону під натяжну стелю

Натяжні стельові конструкції за своїм зовнішнім виглядом умовно поділяються на однорівневі та багаторівневі, що складаються з двох або більше рівнів. Однорівневі натяжні стелі отримали активне використання у великих приміщеннях, глянсове покриття яких візуально робить кімнату вище та просторіше. Фахівці компанії «Леруа, які на ринку натяжних стель Києва та області займають провідне місце, спостерігають активізацію установки натяжних багаторівневих конструкцій у великих приміщеннях, і не тільки житлового типу.

короб з гіпсокартону під натяжна стеля

Для створення двох або трирівневих натяжних стель можна використовувати спеціальні пристосування у вигляді дерев'яних брусків, металевих каркасів та профілів, але найчастіше для цього застосовують пристосування з спеціальних гіпсокартонних листів. Займе такий монтаж трохи більше часу, порівняно з звичайним натяжною стелею, але ефектний вигляд того варто.

Під натяжну стелю гіпсокартонні короби використовуються дуже широко. Сфера застосування цієї конструкції досить широка. Наприклад, стельова конструкція, створена за допомогою короба для декількох рівнів прихованого типу, повністю задрапіровані натяжна плівкою ПВХ, виглядає просто чудово.

Створюють і видиму стельову конструкцію з гіпсокартонної короба, який декорують світлодіодними стрічками або точковими світильниками. Натяжні стелі виглядає дуже привабливо, якщо встановити приховане підсвічування за краєм короби. Приміщення робиться візуально вище і просторіше від ніжного та легкого свічення підсвічування. Таке враження, що полотно в повітрі як би ширяє. Такий ефект дуже популярний в дизайні інтер'єру приміщень розважального типу. Додаткову оригінальність приміщень надає прихована світлодіодне підсвічування блакитного, бузкового або яскраво-рожевого відтінку. Популярний серед киян та жителів області стельове оформлення у вигляді зоряного неба, теж часто створюється за допомогою гіпсокартонних коробів під натяжну стелю. Створені за допомогою проекторів, невеликі зірочки, блищать на синій глянсової поверхні в обрамленні рівня гіпсокартонної конструкції. Іноді оптоволоконні нитки, що світяться вночі, вмонтуйте в сам короб.

Замовляйте натяжні стелі в Києві, Борисполі

Такі складні конструкції допомагають, крім усього іншого, приховати нерівності бетонної базової основи стелі, роблячи його візуально гладким та привабливим. Часто короби використовуються для приховування всіх типів комунікацій, проводи, труби, витяжки, які привабливості приміщенню не надають.

Короб під натяжну стелю зробити самостійно буде нелегко, але для тих, хто хоч трохи розбирається в будівельній справі, фахівці компанії «Леруа» підказують, що для цього необхідно мати. З інструментів, перфоратор, рівень, дюбелі, з'єднувальні системи, рулетка, саморізи, шпатель. До матеріалів відноситься натяжний полотно, профілі алюмінієві або пластикові. Потім треба вибрати вид створюваної конструкції, сьогодні короби є досить різні. Тут можуть бути конструкції прямокутних і криволінійних форм, круглі та радісно і т. д. Основні етапи і тривалість монтажу, набір матеріалів, все це буде залежати від вибору створюваного оформлення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Не треба забувати і про вибір гіпсокартону, який являє собою спресовану мінеральну вату, закриту з усіх боків кілька шарами міцної папери. Цей матеріал досить міцний та стійкий до пошкоджень. У продажу є декілька видів гіпсокартону, звичайний, для побутових і ремонтних робіт. Гіпсокартон, просочений спеціальним розчином від вологості, стає вологостійким матеріалом. Його можна використовувати, створюючи короб, для натяжна конструкції у ванній кімнаті та навіть в приміщенні басейну. Вдалим матеріалом він буде і на кухні. Але, найкращим варіантом на сьогоднішній день буде вогнестійкий гіпсокартон, зі спеціальними волокнами, які захищають стельову конструкцію від займання. Перш ніж купувати гіпсокартон, його необхідно уважно оглянути. Товщина листа повинна бути однаковою по всій площі, на аркуші не повинно бути пошкоджень, відколів, видимих ударів, отворів, сам матеріал повинен бути однорідним.

Майстри нашої компанії рекомендують монтувати такі складні багаторівневі натяжні конструкції довірити фахівцям, щоб створені стелі радували не один десяток років. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області. Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.