Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як закріпити натяжну стелю: кілька питань

Монтаж натяжної конструкції для майстрів професіоналів компанії «Леруа» є повсякденною їх роботою. І на питання монтажу того чи іншого типу конструкції самостійно, фахівці компанії можуть поділитися своїми знаннями.

Закріпити натяжна стеля необхідно з допомогою профілів різного типу. На стіну або бетонну основу монтуються багети, і тільки потім на них натягується стельове полотно. Багети бувають пластиковими та металевими, а який варіант краще всього підійде необхідно вирішувати комплексно.

Так, при створенні криволінійних форм в складних багаторівневих оформленнях найчастіше використовується пластик, а при монтажі тканинного полотна необхідно придбати багети алюмінієві.

кріплення люстри на натяжній стеліДо того ж, в залежності від типу профілю буде відрізнятися і особливість кріплення. Так, гарпунна система кріплення вимагає попередньо замовити покриття з привареним до них по периметру гарпуном. Тоді готове полотно по краях заправляється в пази. В цьому випадку відбувається не тільки швидкий монтаж, але і при виникненні необхідності можна зробити демонтаж стелі. Для цієї системи кріплення необхідно використовувати стельовий плінтус або декоративну заглушку. Так плівку полотна можна додатково закріпити, крім того, зробити більш привабливим зовнішній вигляд конструкції.

Кріплення люстри на натяжній стелі залежить від її вибору. Найчастіше в кімнатах використовуються підвісні люстри, які вдало поєднуються з полотнами і не створюють сильну навантаження на кріплення. Оптимальним варіантом таких ламп будуть плафони спрямовані вниз. Електричні дроти кріпляться до бетонної основи або містяться в спеціальному гофре, щоб не було їх провисання і деформації натяжної покриття. З вологостійкої фанери встановлюються регульовані стійки та платформа. Як раз ця конструкція створює найбільш оптимальний рівень кріплення, і добре поєднується з натяжними полотнами. Зробивши такі маніпуляції, необхідно приступати безпосередньо до натягування полотна. А після цього остаточно встановлюється люстра.

Монтаж точкових світильників в оформленні інтер'єру приміщення, де задіяні натяжні поверхні, часто стають елементом цього дизайну. Вони виступають не тільки як освітлювальна система, а частіше як додатковим естетичним елементом, створюючи сучасну і стильну обробку. Як і в попередній проводці робиться розводку проводів, встановлюються регульовані стійки і до них кріпляться заставні. Перед установкою в закладних треба вирізати отвір потрібного діаметру. Потім плівкове полотно натягується. Потім, акуратно намацавши місце, де розташований світильник, до полотна приклеїти термокільце і вирізати в ньому отвір, вставити і закріпити лампочку. Цей варіант монтажу захищає натяжний полотно від зайвого нагріву і в той же час, точковий світильник стає органічною частиною загальної композиції.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

стельового Кріплення карниза на натяжній стелі починається з визначення типу створюваного оформлення. Сьогодні в тих приміщеннях, де розмір приміщення дозволяє часто встановлюють приховані карнизи, як би ніша створюється перед вікном. Але якщо розмір приміщення не дозволяє створити подібну обробку, то стельовий карниз кріпиться як зазвичай. І так, йде встановлення профілів, потім на бетонну основу, на невеликій відстані від вікна монтується дерев'яний брус.

Після натягування полотна брус акуратно прощупается і до нього кріпиться карниз. Така конструкція дає можливість натяжного полотна залишатися гладким і рівним, а встановлений карниз ефективно виконає покладені на нього функції. Процес монтажу натяжної стелі, установка електроосвітлення і карниза для штор вимагає відповідних знань, навичок, інструменту і матеріалу. Щоб натяжна конструкція прослужила кілька десятків років у відмінному стані, довірити її монтаж найкраще висококваліфікованим фахівцям. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.