Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля – нижче нікуди. Що робити?

В офіс компанії «Леруа» часто телефонують кияни, питаючи, чи можна встановити натяжні стелі в малогабаритних квартирах хрущовської забудови з максимальною висотою 250 див. Їх хвилює питання, чи не стане ще гірше в їх квартирі в питанні висоти приміщення. Займаючись встановленням натяжних стель у квартирах та будинках киян і жителів області, майстри компанії встановили вже багато стельових конструкцій і в малогабаритних квартирах. Наскільки покращився інтер'єр таких приміщень, фахівці коротко розповісти в цій статті.

Наскільки нижче стане приміщення при натяжній стелі

В ідеально рівних перекриттях приміщення встановлюватися натяжні стелі з допомогою стельових профілів, висота яких всього 15мм. У такій квартирі буде встановлено натяжна стеля з таким каркасом і значно виграти в дизайнерському плані. Але в старих будинках хрущовського типу стелі зазвичай криві, і наші майстри використовують для натяжних конструкцій настінні профілі висотою 20 – 35мм. А з урахуванням місця, необхідного для маневрування майстра, стеля стане нижче мінімум на 25-45 мм Натяжна стеля стане трохи нижче не тільки через каркасний профіль, але і прилади освітлення. Найкращим варіантом буде місце встановлення люстри, бра. Вони майже сховані під полотном натяжної стелі, а висота їх цоколя займає від 5см, максимум 10см, але сьогодні у продажу є вбудовувані світильники з висотою цоколя до 20 мм. Встановлюючи таке освітлення, приміщення стає набагато світліше та просторіше.

глягнцевый натяжна стеля

І ще треба знати, що мінімальний рівень висоти старого перекриття буде головним у визначенні висоти нового стелі. Якщо хоча б в одному кутку висота кімнати буде 245см, то по цьому рівню і треба орієнтуватися при визначенні стельових параметрів, щоб ідеально рівно натягнути натяжний полотно. А тепер про тих стельових полотнах, які реально допоможуть у квартирах з низькими стелями.

Глянсове полотноробить стелю вище, це вже доведено на практиці. Приміщення з натяжною стелею стають візуально просторіше, якщо стельове полотно складається з глянцю і дзеркально вінілової плівки зі світлом, лампи якого спрямовані на стелю. Натяжний стельове полотно просто нівелює відчуття низьких стель, приміщення реально, здається набагато вище, ніж є насправді. Наша компанія «Леруа» співпрацює тільки з європейськими виробниками стельового полотна, що відображає здатність яких дуже висока. Відображають властивості білих полотен поширюються тільки на контури великих і світяться предметів, а ось чорні полотна відображають майже дзеркально. Але, не дивлячись на те, що темний плівкове полотно має більш сильний відображає властивість, наші майстри не рекомендують для малогабаритних квартир встановлювати темні натяжні стелі. Більш прийнятними тут будуть світлі тони, жовті, бежеві, пісочні і інші відтінки.

Додати кілька сантиметрів висоти кімнати можна і в тому випадку, якщо в квартирі підлоги з дерев'яною основою, на лагах. Прибравши цю підлогу, стане відразу помітно, наскільки вища стала кімната. На прибраному підлозі треба зробити рулонну ізоляцію, вирівнює тонку стяжку, можна постелити та систему «тепла підлога», а в кінці підібрати будь-яку обробку, яка не займе багато висоти, ламінат, лінолеум, ковролін і т. д.

Вибір люстри для низьких натяжних стель

Не всім подобаються вбудовані споти, до того ж вони більше гармонують з сучасними стилями. А ось гарний світильник у центрі стелі вітальні хочеться багатьом. Фахівці нашої компанії і в цьому питанні готові допомогти з вибором відповідної люстри для низьких приміщень з натяжними перекриттями.

Розмір та форма.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вертикальні люстри більше підходять для високих приміщень, а ось горизонтальні з мінімальною висотою підійдуть для низьких кімнат. За формою світильники можуть бути майже плоскі круглі чи квадратні, у формі тарілки, злегка загнутими вгору краями. Така люстра забезпечує яскраве світло, на очі бити вона не буде, навіть в самому далекому кутку приміщення. Можна вибрати в маленьке приміщення люстри з ріжками на всі боки, без ніжок або витягнутими вздовж кімнати. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області. Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.