Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі: приватний майстер, невелика фірма або велика компанія?

Місто Київ має великий вибір пропозицій по встановленню натяжних стель, тут великі та середні компанії і багато майстрів одинаків. Однією з таких компаній є «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель не тільки в столиці, але і по Київській області, вже близько 10 років. Фахівці компанії, маючи за спиною багаторічний досвід встановлення натяжних конструкцій, з легкістю підкажуть, як краще вибрати майстра для установки натяжної стелі. Якщо виходити тільки з вартості натяжна конструкції, то вона у приватного майстра зазвичай менше, ніж у компанії. Але ризик в якості монтажу і в якості самого полотна буде великий, розглянемо нижче.

Натяжні стелі: приватний майстер, невелика фірма або велика компанія?

Якщо уважно прочитати речення і переваги приватного майстра по установці натяжних стель, то вони типові для всіх майстрів – одинаків. Ми постараємося проаналізувати головні пропозиції майстра одинаки або міні-бригади. Насамперед, такі майстри вказують на роки роботи з натяжними покриттями. Тобто вони показують, що досвід роботи у них є. Може й так, адже напевно він пропрацював якийсь час в солідній організації, де навчився, набрався досвіду і вирішив, що зовсім впоратися самостійно. Дійсно, на той момент він все вивчив процеси, став досвідченим професіоналом, але знати все неможливо. Час не стоїть на місці, з'являються новинки у виробництві полотна, а цей майстер про них навіть не чув. І якщо такому майстру замовляють встановити натяжна стеля з плівкою «мрія», «галактика» або інші сучасні полотна, а він ще жодного разу їх не монтував, не знає тонкощі їх натягу, але впевнено заявить, що впорається з цією роботою. Виходить, що на цьому замовленні такий майстер буде вчитися, експериментувати, але для замовника це великий ризик. Сьогодні з'являються і нові технології монтажу, наприклад, остання новинка, це перфоровані стелі, де подвійний їх профіль відрізняється від тих, які були раніше. Тут необхідно натягнути дірчасту плівку так, щоб кола – отвори не стали овальними, а квадрати не перетворилися в прямокутники.

Натяжні стеліЗможе майстер одинак так зробити, це питання. Звичайно, цей майстер натяжних стель може підвищувати кваліфікацію час від часу. Але тоді він не доступний в цей період для клієнтів. Час очікування, це ще одна проблема, адже черга буде, якщо такий чоловік взяв навіть двох клієнтів. На якість роботи і час роботи майстра одиначки буде впливати і те, що він змушений сам поїхати і забрати замовлені, де у компанії стелі, під час роботи відволікатися, відповідаючи на дзвінки нових клієнтів, думати, як все встигнути, поспішати...

Всього цього не буде, якщо оформити замовлення в компанії «Леруа», в призначений час замовлення буде виконано з гарантованою якістю.

Для зручної, якісної та безпечної роботи потрібні хоча б два фахівця, коли один з них тепловою гарматою прогріває натяжний полотно з певної відстані, а другий натягуючи плівку, заправляє її. Небезпека майстра, який працює в поодинці, це зіпсувати плівку, а іноді, і влаштувати пожежу.

Майстер натяжних стель в своєму оголошенні вказує низькі ціни. Але чи так це, адже він не може запропонувати плівку за оптовою ціною, за якою купує солідна організація, не то кількість замовлень. Але навіть якщо майстер купить полотно нижче роздрібної, але вище оптової ціни, і продасть її трохи дешевше, ніж в серйозній фірмі, але на вартість натяжної стелі для клієнта це не позначиться. Не для того він став працювати самостійно, щоб отримувати гроші за монтаж в підсумку він візьме більше, а іноді буває і підміна якісної європейської плівки, на менш якісне полотно, і дешевше. У компаніях, де замовлень більше, там більш низькі ціни, а якість гарантована сертифікатами нате стелі, які ви встановили. Приватні майстри, як і компанії, гарантію на монтаж натяжної стелі дають на рік.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Але якщо протягом року майстер, встановив стелю перекваліфіковується, почав займатися чимось іншим, емігрує, поміняв номер телефону і т. д. Тоді при затопленні, або інших надобностях доведеться шукати іншу компанію, щоб усунути неполадки, ніяка гарантія тут не діє. Переробляти безкоштовно такі майстри не поспішають. Компанія «Леруа» забезпечує свої бригади монтажників професійним дорогим та безпечним обладнанням та інструментами. Вони працюють з композитними газовими балонами, які не здатні вибухати і горіти, якісні теплові гармати, спеціальні пилососи, перфоратори, для важкодоступних місць є повні комплекти монтажних лопаток. Все це обладнання дороге, приватного майстра просто не під силу придбати все це, часто вони працюють не з призначеними для установки натяжних стель, будівельними фенами, газовими вибухонебезпечними балонами та інструментами, часто переробленими з звичайних шпателів. Замовляйте натяжні стелі в Києві і області. Телефонуйте(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.