Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як помити натяжні стелі в домашніх умовах?

В офіс компанії «Леруа» іноді надходять дзвінки від клієнтів, яким майстри компанії встановили натяжні стелі, з питанням як помити такі стелі. У цій статті компетентні фахівці компанії дадуть відповіді на найбільш часто зустрічаються питання, чого категорично не можна робити, щоб помити натяжні стелі без розлучень. Як часто потрібно мити натяжні стелі?

У міру забруднення натяжні стелі в житлових кімнатах необхідно один раз в півроку чи рік очищати. Так як натяжні полотна антистатичні, на них майже не сідає пил, конкретних строків збирання немає, миються по мірі забруднення.

Як помити натяжні стелі в домашніх умовах?

Частіше пил збирається по кутах стелі, на карнизах, в нішах, декоративної ліпнині, переходах ярусів і т. д. Набагато частіше потрібна прибирання і у ванних кімнатах, де білясті сліди на стельовому полотні залишають бризки від води, хоча конденсат на плівках і тканинах не виступає. Не дуже рятує і від осідання на стелі крапель жиру та вологи, витяжка і акуратність господині на кухні.

Фахівці нашої компанії попереджають, що результати збирання повністю залежать від того, як і чим мити натяжні стелі. Необхідно правильно вибрати інструменти та засоби для прибирання натяжних стель.

Інструментами є: м'які тканини, фланель або бамбукове полотно, які не залишають після себе ворсинок і не линяють. Можна використовувати серветки для очищення техніки, замша, губки для миття авто або посуду, сухі і вологі серветки, з мягковорсной насадкою пилососи. Категорично забороняється використовувати пластикові і металеві мочалки, будь ріжучі, колючі, гострі і дряпають інструменти, з металевим і пластиковим ворсом щітки.

Миючими засобами для натяжної полотна можуть бути тепла вода і будь-які види мильних засобів. У продажу є спеціальні спреї і засоби по догляду за вініловими та тканинними полотнами. Проте наші фахівці не рекомендують їх використовувати (необхідно кожен раз їх тестувати в куточку полотна). Вініловий стеля у багатьох випадках досить протерти спочатку вологою, а потім сухою серветкою. Необхідність обов'язкового протирання сухою тканиною полотно стелі, це одна з умов помити натяжні стелі без розлучень.

У спецзасоби не потребують і тканинні стелі, з брудовідштовхуючим просоченням, їх зрідка можна пропилососити з м'яким ворсом насадкою.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

На вінілових стельових полотнах жирний наліт та інші забруднення, не піддаються відразу прибрати, миють за допомогою мильних засобів, будь-якого виду і притому, дуже слабкої концентрації. Для цього необхідно збити густу піну в теплій воді, це як раз другий секрет, як помити без розлучень матовий натяжна стеля. Мильним засобом може бути рідкий миючий засіб для посуду, рідке чи звичайне господарське мило, навіть пральний порошок, але він має бути без відбілювачів і його необхідно повністю розчинити.

Категорично забороняються використовувати кошти, які можуть подряпати плівку, абразиви, різні розчинники, ацетон, уайт-спірит, скипидар. У складі очисника навіть мінімальний вміст ацетону неприпустимо.

Майстри компанії «Леруа» рекомендують, перш ніж використовувати миючий засіб, необхідно ознайомитися з його складом. Для більшої впевненості треба нанести його в малопомітне місце плівки.

Помити глянсовий натяжна стеля без розлучень, можна додавши у звичайну воду нашатирний спирт, у пропорції 10 до 1. Потім, як тільки стеля буде вимито, насухо протерти. Можна використовувати і спреї для скляних і дзеркальних поверхонь, до складу яких входить нашатирний спирт, який розчиняє жир і бруд, випаровуючись, не залишає після себе слідів. Ось і всі секрети по прибиранню натяжних стель.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.