Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі: якісно, швидко і недорого

Компанія «Леруа» на ринку натяжних стель в Києві та Київській області скоро вже 10 років. За цей час фахівці компанії встигли встановити багато прекрасних стельових конструкцій, за якість яких компанія впевнена на всі 100 відсотків. І це тому, що наша компанія співпрацює тільки з європейськими виробниками натяжної полотна та профілів для каркаса. Чому Європа, та тому, що в Європі натяжні полотна випускають вже понад 50 років, але брендам, їх випускають може бути в половині більше. Так, виробництвом полотен для обробки і реклами займається вже понад 100 років німецькі компанії, а французька фірма-бренд Кліпсо стоїть біля витоків винаходу натяжних конструкцій.

Натяжні стелі: якісно, швидко і недорого

Ось чому самими якісними натяжними стелями є європейські покриття. Колірна гамма європейських полотен найрізноманітніша. На таких плівках відсутні точки, просвіти та заломи, їх кольору мембран насичені і чисті, забарвлення рівномірна та рівна. Глянцеві плівки блищать і дзеркально відображають навколишні предмети, особливо темні, відображення яких сягає до 90%. Ширина європейських мембран випускається від 130 до 320 див.

Китай теж випускає натяжні стелі, але тут можна потрапити на токсичні огидні підробки. Тому компанія «Леруа» не може ризикувати якістю встановлюється стельового полотна, з китайськими виробниками ми не співпрацюємо. Відмінною рисою китайських полотен є ширина, яка досягає 500 див.

Майстри нашої компанії готові допомогти у виборі якісних натяжних стель. Якщо продавець пропонує плівку з сильно вираженим неприємним запахом, то вона токсична, і ніякі гарантії, обіцянки та сертифікати, що запах скоро вивітриться, не вірте. Така стеля принесе не тільки головний біль, але й інші, більш тяжкі проблеми зі здоров'ям. Але частіше тільки у недосвідчених шахраїв бувають такі підробки плівкового полотна. Як у будь-якого оздоблювального штучного матеріалу цей матеріал має слабо виражений запах. Тканинні полотна мають дуже багато ступенів захисту, і підробляти їх поки не навчилися.

В даний час самим вірним гарантом якості плівкового натяжної полотна є репутація компанії установника. Від вибору надійної монтажної компанії безпосередньо залежить вибір якісних натяжних стель. Вибір шахраїв або сумлінних майстрів залежить від того, як з ними зв'язуватися. Шахраї зазвичай працюють тільки по мобільному телефону. У них немає офісу, але навіть якщо він і є, вони його не афішують, щоб не було можливості звернутися з претензіями на погану якість. Компанія, яка впевнена в якості натяжних стель, навпаки, для залучення нових клієнтів, активно афішує свою адресу.

Вона має багато контактів, крім телефонів, електронну пошту, сайт, який постійно оновлюється. Щоб не потрапити на фальшиві зазначені контакти, перед тим як робити замовлення, необхідно зв'язатися з монтажниками різними способами.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Не менш важливим показником є і документація по монтажу натяжних стель, яку попередньо можна подивитися на сайті компанії-установника. Тут сертифікати на матеріали, договори на установку, акти виконаних робіт, гарантійні талони. Гарантія тільки на словах не дійсна.

Якщо ви хочете встановити самі якісні натяжні стелі, які будуть радувати вас з півстоліття, звичайно ж це європейські, нехай навіть трохи дорожче китайських, але це того варто. Якщо вам пропонують дешеві німецькі або французькі натяжні полотна, не вірте, це може бути китайська підробка, яку видають за брендову продукцію. Маючи багаторічний досвід по монтажу натяжних стель майстри компанії «Леруа» впевнені в якості та полотна і самого монтажу натяжних стель. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67