Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вивести пляму на натяжній стелі

Дуже часто фахівцям компанії «Леруа» доводиться консультувати своїх клієнтів з приводу появи плями на бездоганному натяжній стелі. Вони хочуть знати, чим і як повернути тканини або плівці первозданну чистоту. Професіонали компанії дають у цій невеликій статті відповіді на всі виникаючі питання. Причини появи плям на стелі. Для того, щоб дати правильну відповідь, як прибрати з'явилася пляма, треба знати як воно там з'явилося. Адже стеля, це не підлога, де найбільше з'являється сміття. Однією з таких причин може бути затоплення у власників старих будинків, де на даху може з'явитися невеликі отвори.

Як вивести пляму на натяжній стелі

 

Води над головою не буде, але маслянисті плями з іржавої бруду можуть з'явитися, через краплі падають на стелю. Така проблема буває і в квартирах з-за труби, що протікає. Невеликий отвір може бути в міжповерхових плитах перекриття, і вода може виливатися в найнесподіваніших місцях. Буває, жовті плями або розлучення з'явилися в центрі кімнати, а труба протікає біля вікна.

Сольові відкладення, це білясті плями, що з'явилися на плівках в темних ванних кімнатах, душових і невеликих басейнах. Виникли вони від бризок води і її випаровування, а якщо бути точними, то від мінеральних солей, розчинених у воді. Ще однією з причин, чому натяжний полотно покривається жовтими розводами, може бути закопченность. Ці плями виникають на кухонних стелях, в результаті випаровується при готуванні вологи, жиру, кіптяви і пилу. Навіть наявність гарної витяжки ця проблема не завжди вирішується. Друга причина поява плями на стелі може бути куріння в приміщенні, коли на полотно сідає тютюновий дим. Харчові плями можуть виявитися не тільки на підлозі, стінах, але іноді, і на стелі.

Таке буває при необережному поводженні з різнокольоровими шипучими напоями, соками і маслами. Такі проблеми трапляються якщо що - то з консервації забродить і вибухне. Плями від будівельних матеріалів. Натяжні стелі встановлюються вже на фініші, коли всі мокрі і брудні роботи завершені. Але якщо вони встановлюються на кілька десятиліть, то обробку стін через деякий час доведеться ремонтувати. На стелю можуть потрапити будь-які оздоблювальні матеріали, клей, фарба, розчин та інші. Видалення плями від іржі на натяжній стелі.

Перш за все, знайти причину підтоплення і усунути її. Відремонтувати дах, замінити іржаві стояки. Потім, якщо натяжна стеля був встановлений фахівцями компанії «Леруа», то необхідно викликати ремонтну бригаду, майстри самі все зроблять. Але якщо ви вирішили виправляти ситуацію самостійно, то для цього необхідно демонтувати частину або всю плівку, акуратно прибрати сміття і теплою мильною водою вимити її. Потім насухо витерти мембрану. Базовий стелю відремонтувати, якщо на ньому з'явилися отвори, просушити і протигрибковою обробити грунтовкою. Після цього вініловий стеля встановлюється на місце.

Іржаві плями на тканинному покритті усуваються за допомогою содового п'ятивідсоткового розчину або глини. Їх необхідно нанести на плями, витримують до повного висихання, а потім змивають теплою водою. Процедура повторюється, якщо пляма з першого разу не зникло. Можна пофарбувати тканинний стеля, якщо іржу видалити не вдасться. Використовуються для цього фарби на водній основі, валик і пензлик. Фарбувати тканинне полотно можна до десятка разів, що є позитивним моментом.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вивести плями жиру і кіптяви на натяжній стелі можна за допомогою мильної піни. Тут підходять всі типи господарського, рідкого мила, засоби для миття посуду, пральні засоби, які не містять відбілювачі і розчинники, не можна застосовувати абразивні речовини. Мильна склад повністю розчинити в теплій воді і піною мити стелю. Після полотно в обов'язковому порядку витерти насухо. Засохлі шматочки їжі необхідно намочити і дати їм час розкиснути, потім легенько їх зняти. Жодним випадки їх не терти.

Плями фарби прибрати на натяжній стелі можна відразу ж вологою або сухою серветкою. Але по можливості, роблячи ремонт стін, захищайте краю стелі паперовим малярським скотчем. Засохлу пляму фарби можна видалити нашатирним спиртом, розведеним теплою водою в пропорції один до десяти або у складі засоби для миття вікон і дзеркал. Такими складами необхідно обробляти глянцеві стелі в кінці прибирання, вони відновлюють блиск. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.