Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі: технології виготовлення та монтажу

В даний час однією із самих затребуваних технологій стельового покриття є натяжні стелі. Компанія «Леруа», яка можна сказати, стояла біля витоків установки натяжних конструкцій в київських квартирах і будинках, готова поділитися зі своїми майбутніми клієнтами, про технології виготовлення і монтажу цих дивовижних по красі і довговічних в експлуатації стельових покриттях. Створення полотна починається з попередньо зроблених вимірів. Після зробленого замовлення на установку натяжної стелі, майстер компанії виїжджає до клієнта та робить заміри. Тут же вирішується питання про спосіб кріплення полотна на профільний каркас. Існують клиновий, штапікове, кліпсові та гарпунний способи.

Натяжні стелі: технології виготовлення і монтажу

Стельове полотно для всіх методів вирізається з запасом по 10-15 см з усіх боків, але для гарпунною установки виміри робляться дуже точно. Для якісного натягу плівки її викроюють на 6 – 10 % менше базового стелі. Для великих приміщень ширини вінілової плівки буває недостатньо, тоді мембрани зварюються з декількох смуг. При клиновом і штапіковим монтажі виготовлення полотна закінчується, його упаковують та доставляють клієнту. Тканинне стельове полотно має ширину від 3 до 5 метрів, що достатньо для великих приміщень. Якщо приміщення більш габаритний, то полотно з'єднують розділовим профілем, а не зварюють.

Монтаж натяжних стель відбувається за однією схемою. Заміри, виготовлення полотна, за рівнем визначення лінії монтажу, закріплення профільного каркаса, для світильників робляться заставні, стельове полотно натягується і фіксується, де необхідно встановлюються стрічки-заглушки і нарешті, монтаж приладів освітлення. Якщо стельовим полотном буде плівка ПВХ, то за технологією монтажу потрібно застосування теплового обладнання. Нагріваючи плівку газової гарматою, вона стає м'якою і еластичною, добре натягується на стельовий каркас. Остигаючи, плівка натягається і розгладжується, повертаючись до первісних розмірів.

Технологія монтажу натяжної стелі відбувається в кілька етапів

- Необхідно підготувати приміщення, закінчити всі ремонтно-будівельні роботи, приміщення повинно бути чистим та сухим. По периметру кімнати звільнити підхід до стін, якщо є необхідність користуватися газовою гарматою, винести техніку і всі рослини. Базове перекриття очистити від обсипаються і отпадающих частинок, наскрізні отвори закрити. У місці кріплення профілів каркаса стіни повинні бути міцними. Кімнатна температура для плівкового полотна повинна бути теплою.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наші фахівці рекомендують, для кріплення стельових багетів верхній ряд кахлів заповнювати клеєм без пропуску, тоді плитка не трісне при свердлінні, а при установці гіпсокартонних перегородок, в них робляться заставні, для кріплення стельових багетів.

- Кріплення каркаса починається з визначення самого низького кута в приміщенні. Для фіксації каркаса в профілях і стіни робляться отвори. Багети зрізаються під кутом 45 градусів в місцях стикування, алюмінієві і пластикові профілі, що кріпляться до стін шурупами з дюбелями. Паперовим скотчем обклеюються всі гострі частини каркаса.

- Переходимо до влаштування освітлення, встановлюються заставні деталі в місця кріплення світильників, підводяться електропроводи і перевіряється їх робочий стан.

- Кріплення плівок починається з нагрівання приміщення тепловою гарматою до 40 градусів. Після починаємо гріти упаковане полотно, підтримуючи монтажну температуру 60-80 градусів на протязі всього процесу установки. Плівкове полотно повільно розгортається і кріпиться на затискачах до кутах каркаса. Потім заправляються спеціальними монтажними лопатками по черзі краю полотна в пази каркаса, починаючи від першого кута, потім кут по діагоналі, від центрів боку до кутів у такій же послідовності. Тканинне полотно встановлюється також, але вже без нагрівання.

Натяжні стелі: технології виготовлення і монтажу

- По периметру стелі вставляється декоративна заглушка.

- Монтується освітлення, намацуючи через полотно, знаходять закладні деталі, тут на плівку приклеюються армуючі кільця і вирізують отвори, за їх внутрішньому діаметру. З'єднуються контакти через ці вирізи, а потім вставляються світильники. Так як текстиль не розпускається, то краї тканинних полотен не армуються. Ось і все, здається, так просто, але для того, щоб натяжні стелі прослужили не менше півстоліття, їх монтажем повинні займатися високопрофесійні фахівці. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67