Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Корисні або шкідливі натяжні стелі – думка лікарів

На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних стельових покриттів є натяжні плівкові та тканинні покриття. Для більшості киян вони стали фінансово доступними. Однак багатьох потенційних клієнтів компанії «Леруа», яка займається монтажем цих дивовижних по своїй красі стель, турбує питання про шкоду натяжних стель для здоров'я людей. Фахівці компанії спробують розібратися, наскільки реальні ці побоювання, і в чому полягає небезпека від натяжних стель для здоров'я, враховуючи думку лікарів та інших фахівців.

Міжнародні стандарти безпеки

Корисні або шкідливі натяжні стелі – думка лікарів

У кожної людини імунна система індивідуальна, тому ми неоднаково реагуємо як натуральні, так і хімічні речовини. Тому для одних людей навіть обробка низького сорту не викликає жодного занепокоєння, а для інших декор середньої якості може викликати алергію. Але натяжні полотна выпускаемы європейськими виробниками з досить високими вимогами екологічної безпеки, то, на думку лікарів, ніщо не загрожує здоров'ю людей. Наша компанія «Леруа» встановлює натяжні стелі, тільки сертифіковані за цим стандартам, постачальниками матеріалу є виробники Німеччини та Франції.

чи Є небезпека в вінілових стрічках, які є найдешевшими та дуже затребуваними. Надійний захист від затоплення, прекрасний вигляд і простота догляду все це становить плюси цього матеріалу. На думку лікарів, мінусом плівки ПВХ є складність у визначенні візуально якісної плівки від низькосортного полотна.

Вона не має захисту від підробок, розпізнавальних знаків відомих виробників, їх маркування. Єдине, що може вберегти клієнта від підробки, це необхідність замовляти натяжні стелі в компанії, що дорожить своєю репутацією, яка на ринку стельового покриття знаходиться не один день. Перед оформленням договору на установку натяжних конструкцій необхідно перевірити наявність сертифікатів на матеріали та монтаж. Але і в цьому випадку довіряти сумнівній фірмі не можна, сертифікат на європейське полотно вони можуть показати, але встановлять китайське, і це в кращому випадку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Співробітники нашої компанії підкажуть, як відрізнити безпечний плівковий стелю від підробки. Насамперед, це запах, амбре, що виходить від плівки. В залежності від інтенсивності запаху, плівки умовно ділять на три типи.

Корисні або шкідливі натяжні стелі – думка лікарів

Перший високої якості, без запаху або з ледь уловимим, який зникає через кілька днів. Просте провітрювання і все, немає причин переживати про здоров'я. Такі стелі можна встановлювати в усіх житлових приміщень, включаючи спальні і дитячі кімнати.

Другий тип полотна середньої якості, хімічний запах, якого вивітрюється через 7-14 днів. На думку лікарів у спальних кімнатах, а тим більше дитячих встановлювати його не можна, щоб не викликати алергію у дуже чутливих людей. Годиться такий стеля в нежитлових приміщеннях, ванній, туалеті, передпокої, на кухні.

Третій тип полотна, це неякісний матеріал, явно виробний, має насичений смак трохи солодкуватий, неприємний запах. У складі плівки є присутність фенолу, що представляє реальну загрозу для здоров'я. Якщо запах за два тижні не зник повністю, необхідно зажадати від фірми-інсталятора заміни стелі.

Небезпечні тканинні стелі – думка лікарів

Тканинні полотна виготовляються з ниток поліестеру, який йде на створення тонкого жіночої білизни, спортивного та іншого одягу. Текстильні стельові полотна просочуються поліуретаном, який використовується у взуттєвій промисловості в якості довговічних підошов.

Поліуретанова просочення надає тканині додаткову міцність. Тканинні стелі дуже високоякісні, міцні, естетичні та пропускають повітря. За вартістю вони набагато дорожче плівки ПВХ. Тканинне полотно майже не має запаху або слабкий аромат свежевистіранного білизни, який тут же випаровується. Токсичних небезпечних речовин ці полотна не містять. Але головне, придбати підробку неможливо. Виробники текстильних полотен французька фірма Clipso та німецька ТМ Descor маркують краю тканин. Нешкідливість цих тканин підтверджують європейські сертифікати якості стандарту. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.