Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі – стандарт високої якості та краси!

На сьогоднішній день можна не тільки мріяти про ідеально рівному стелі в кімнатах свого будинку або квартири, з однорідним рівномірним відтінком, без плям, смуг та подряпин. Все це здійсненно з допомогою натяжних стель. Фахівці компанії «Леруа» впевнено і швидко встановлять натяжні конструкції не тільки в квартирах та будинках киян, але й оселях Київської області. Працюючи тільки з європейськими виробниками, натяжні стелі змонтовані майстрами нашої компанії, це найвищий рівень краси та стандарт європейської якості. І це не порожні слова реклами, наші фахівці самі підкажуть, як самостійно перевірити якість, надійність, добротність стельового полотна, відрізнити його від дешевих підробок.

Натяжні стелі – стандарт найвищої якості від компанії

Перш за все, необхідно зібрати інформацію про компанії інсталятор натяжних конструкцій, з якими виробниками вона працює, про фактурах полотна, цінах, вивчити поради фахівців. Якщо вам зовсім не відома компанія – інсталятор, то маючи лише телефон, не можна замовляти стелі. Можна замовляти стельове покриття по телефону тільки у тому випадку, якщо ви отримали достовірну інформацію від людини, якій ви довіряєте, що він сам придбав натяжні стелі та дуже задоволений. Але все ж необхідно знайти час для відвідин офісу інсталятора.

Натяжні стелі, якщо не в одній з кімнат офісу немає натяжної стелі, то це компанія новачок, без досвіду роботи, краще знайти компанію, яка, як «Леруа», на ринку натяжних стель близько 10 років. Консультант компанії вам детально розповість про асортимент натяжних полотен, покаже різні каталоги із зразками плівок різних виробників. Необхідно побачити і почитати європейські сертифікати якості та дозвільну вітчизняну документацію. Наявність такої документації дає впевненість в тому, що компанія виконує всі роботи, з моменту замовлення стелі і до його монтажу, відповідно до сертифікаційної системи. Тканинне і плівкове полотно має бути виготовлено з дотриманням жорстких вимог, які відповідають міжнародним стандартам якості. Наша компанія встановлює тканинні і плівкові натяжні стелі Німеччини, Франції, самі високоякісні. Чимало важливим питанням встановлення натяжних стель має і кваліфікація монтажників. Довіряти словам про досвідченості та кваліфікації фахівців не варто. Необхідно перевірити стаж роботи в цьому напрямку, портфоліо, якісно виконаних замовлень.

Численні фото та відео встановлених натяжних стель буде найкращим доказом професіоналізму майстрів, якісно виконаних замовлень. Це послужить заставою довгої і комфортної експлуатації ваших стель. На полотно і монтаж компанія обов'язково повинна давати гарантії. У компанії «Леруа» гарантійний термін на полотно-12 років, на установку 1 рік, протягом яких компанія забезпечує обслуговування стель. За викликом клієнта фахівець при затопленні зливає воду, лагодити проколи і порізи.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При нормальних умовах експлуатації натяжних стель, гарантія від виробників натяжних матеріалів – 50 років. Не можна забувати при оформленні замовлення і про документації. Для вас повинні скласти договір, який ви уважно вивчите, уточнюючи незрозумілі пункти. Ті пункти договору, які не влаштовують вас, просіть змінити або видалити. Один примірник підписаного договору повинен зберігатися у вас. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.