Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля з нішею для штор: переваги та недоліки

Працюючи з натяжними стелями, фахівцям компанії «Леруа» часто доводиться враховувати співвідношення натяжних конструкцій зі шторами. В даний час з'явилася можливість за допомогою натяжної покриття створювати приховані карнизи для штор. Придуманий дизайнерами конструкція, виглядає неймовірно привабливо. Фіранки просто парять в повітрі, збільшуючи візуально простір кімнати, надаючи їй легкість та красу.

натяжна стеля з нішею для штор

Майстри нашої компанії коротко познайомлять своїх майбутніх клієнтів з особливостями натяжної стелі з нішею для стельових карнизів. Подібний варіант технології обробки можна створити, тільки знаючи декілька дуже важливих характеристик не тільки самого натяжної покриття, але в тому числі і штор. Так, карнизи можуть бути настінними і стельовими. Настінні карнизи, представлені в двох колірних гамах, коричневої і білої. Але для конструкції натяжної стелі з нішею для штор найчастіше, використовуються стельові карнизи. Залежно від стилю і особливостей кімнати карнизи можуть бути одне або двох і трирядні. Так на кухні доречно виглядає карниз з одним рядом для штор, на дворядних карнизах можна повісити тюль та штори. Треба ще пам'ятати, що на карнизі більше рядів, тим ніша буде ширше для нього.

Процес створення натяжної стелі з нішею під карниз починається з розмітки. Сантиметрів на десять-двадцять робиться відступ від вікна, потім кріпиться міцний дерев'яний брус перед вікном, паралельно стіні, тоді перекосу конструкції не буде. Потім на брус з боку вікна кріпляться багети. У такому варіанті найкраще використовувати металеві багети, але пластикові теж непогано себе показують. Потім інші профілі необхідно встановити на стіни на одному рівні, щоб не було перекосу конструкції, і полотно не мав великого нахилу в бік вікна. Наступний етап, монтаж плівки. Близько ніші маніпуляції з плівкою треба робити обережно, щоб не пошкодити при торканні з бруском. Для цього брусок треба попередньо найкраще, відшліфувати. Так як багет встановлюється з внутрішньої частини ніші, то створюється відчуття минає вдалину полотна. Краю конструкції біля входу в кімнату зовсім не буде видно, і це робить її більш повітряної і стильною.

Треба зазначити, що карниз кріпиться до стелі до натягування полотна. Після всіх цих маніпуляцій можна сміливо вішати штори і милуватися прекрасним дизайнерським шедевром.

Дана конструкція має переваги

Перш за все, з допомогою даної конструкції можна створити візуально збільшення простору, робити кімнату світліше, ширше та легше. І не обов'язково встановлювати тільки стельові карнизи. Зробивши нішу трохи більше, можна поєднувати її з настінним кріпленням штор.

Для конструкції натяжної стелі з нішею для штор можна використовувати абсолютно різні типи стельових полотен. Тут добре зарекомендували себе як плівкові варіанти, так і тканинні полотна. Фахівці компанії «Леруа» на практиці застосовують різні фактури плівок ПВХ.

Натяжна стеля з нішею для штор: переваги і недоліки

 

Глянсові поверхні є найбільш привабливими і яскравими, за ними йдуть по насиченості сатинові полотна. Не менш оригінальними є матові покриття, у своєму стриманому і спокійному вигляді. Замшеві або сатинові натяжні стелі темних відтінків просто приголомшливо поєднуються з важкими гардинами у вітальні. Красиво виглядає незвичайна фотодрук на полотні та такі ж мотиви на шторах.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Дану конструкцію можна використати в приміщенні різного призначення і розміру. Вона чудово себе показує в дитячій кімнаті. Не менш привабливо виглядає з однієї легкої невагомою фіранкою в кухні.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67