Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Кріплення під натяжну стелю для світильників

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві та Київській області, співробітники компанії «Леруа» знають, що невід'ємним елементом цієї конструкції є освітлення. До того ж в даний час існує така маса освітлювальних приладів, які можна поєднувати не тільки з різними квітами полотен, але і особливостями інтер'єру в цілому. Майстри нашої компанії найчастіше разом з натяжними стелями встановлюють в приміщеннях люстри, точкові світильники світлодіодні стрічки.

Кріплення під натяжна стеля для світильників

Особливої установки світлодіодні стрічки не вимагають, їх можуть прикріпити до верхньої частини кімнати або розташувати у спеціальних пазах профілю. Освітлення світильниками зробить привабливим не тільки полотно, але і створює ефект збільшення простору. Такими лампочками умілі фахівці можуть невеликий простір розділити на кілька функціональних зон, висвітлюючи конкретне місце. Прикладом може бути умивальник у ванній або на кухні стіл. Види світильників.

За принципом дії освітлювальних приладів вони можуть бути поворотні та фіксовані. Поворотні світильники добре зарекомендували себе в невеликих приміщеннях, а фіксовані частіше використовуються в спальні, вітальні, в просторій кухні. Тут вони виступають не тільки як освітлення, але і як елементи прикраси.

В залежності від зовнішнього вигляду світильники можуть бути звичайними, кулястими, квадратними, довгими, круглими і т. д. Це дає можливість підібрати найбільш відповідний варіант під будь-який дизайнерський інтер'єр приміщення.

За типом використання лампи освітлювальні прилади можуть бути галогенні, або світлодіодні енергозберігаючі. Особливості їх суто індивідуальні і застосовуються вони в різних приміщеннях з різними інтер'єрами.

Монтаж світильників

Необхідно заздалегідь, до монтажу натяжної стелі, продумати, яке освітлення встановити, щоб не демонтувати натяжний полотно. Розводка проводів для майбутнього освітлення починається відразу після кріплення профілів. Кріпиться проводка до бетонної стелі або роблять її в гофре, тоді вона не провисне, і конструкція буде акуратною.

Кріплення під натяжна стеля для світильників

У поєднанні з універсальними платформами монтуються заставні або регульовані стійки. В залежності від типу світильника вибирається, з допомогою цього пристосування, відстань від бетонної частини до поверхні натяжної полотна. Це буде, в середньому шість-сім сантиметрів. Потім, у заставу систему вставляється патрон, з'єднаний з проводкою. На цьому етапі з проведенням все, починається монтаж натяжної стелі. На вже встановленому стельовому полотні, в місці, де буде розташовуватися світильник, акуратно наклеюється термокільце, і там же прорізається отвір. Закріплюючи в патроні, вставляється сам світильник та вся конструкція готова до експлуатації. Люстри під натяжну стелю.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

У поєднанні з натяжним плівковим стелею не всі види світильників можна використовувати. Найчастіше використовуються підвісні люстри, їх легко монтувати, і головне, вони не створюють додаткових проблем. Не можна встановлювати люстри у вигляді тарілки, їх металевий обідок буде щільно прилягати до стельового полотна, нагрів якого не бажаний. Це відноситься не тільки до плівкових стель, але і тканинним. Не все так просто і з підвісними світильниками. Майстри компанії «Леруа» радять, щоб не пошкодити стельове полотно в процесі експлуатації люстри, необхідно, щоб їх плафони були спрямовані в сторони або вниз. Якщо лампочки горять вгору, то плафони повинні бути закритими. Важкі та дуже великі конструкції люстр теж не завжди вдало будуть поєднуватися з натяжними стелями.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.