Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стеля зі світлодіодним підсвічуванням – оригінальне рішення в інтер'єрі

Займаючись встановленням натяжних стель у квартирах і будинках киян та жителів області, майстрам компанії «Леруа» доводиться поєднувати різні варіанти освітлення, натяжна поверхнею. Тут різноманітні люстри та споти, оптоволоконні нитки і світлодіодні стрічки, які в даний час користуються найбільшим попитом. З допомогою світлодіодної стрічки натяжна стеля просто перетворюється, створюючи привабливий і стильний інтер'єр приміщення.

Стеля зі світлодіодним підсвічуванням

Світлодіодні стрічки являють собою смужку з прикріпленими невеликими лампочками. На зворотному боці стрічки завдано липкий шар, який захищений поверхнею. Установка світлодіодного підсвічування за стельовий карниз або в спеціальний короб не складна, треба докласти освітлювальний прилад в потрібне місце, отклеив захисний шар. Але робити це можна тільки один раз, так як клейкий шар служити ефектно тільки один раз. Різноманітність таких освітлювальних приладів велика. Яскравість кожної окремо взятої лампочки може бути різна, різним може бути і кількість самих лампочок на відрізку в один метр стрічки.

Так, за стандартом їх буває тридцять чи шістдесят, але є і такі стрічки, де лампочок може бути до двохсот сорока. Ширина стрічки теж може бути різна. Різняться лампочки і за кольором, вони можуть бути білими або жовтими, так і різних колірних відтінків. Можна встановити такі світлодіоди, в яких перемикаються режими освітлення дистанційно, і регулюється їх яскравість. На сьогоднішній день світлодіодні підсвічування на натяжних стелях використовують дуже часто.

Світлодіодні стрічки

У багатьох офісних приміщеннях натяжні стелі встановлюються з білими світлодіодними стрічками, поєднання яких робить приміщенні візуально просторішим. Такі світильники поширені і в інтер'єрі житлових приміщень. Відрізнятися вони можуть за кількома параметрами. В залежності від розміщення світлодіодне підсвічування може бути запленочная, з натяжним напівпрозорим полотном ПВХ, яке пропускає крізь себе освітлення. Особливо його часто використовують в дворівневих конструкціях, так як таке полотно має не велику площу.

Приховане підсвічування світлодіодної стрічки на стелі теж досить популярна. Для установки такого освітлення використовується гіпсокартонна конструкція, в поєднанні з натяжними полотнами, іноді використовують спеціальні стельові карнизи. Але все ж більш міцною і довговічною буде гіпсокартонна конструкція. Приховане підсвічування може встановлюватися як по периметру приміщення, так і на окремих рівнях складних конструкцій.

Карниз зазвичай виготовляють з пінопласту та для приміщень, де немає підвищеної вологості, він буде служити довго, тим більше що йому можна надати будь-який колір і абсолютно різну форму.

За зовнішнім виглядом світлодіодне підсвічування найчастіше використовується по краях конструкції, тобто по периметру багаторівневого натяжної покриття. У цьому варіанті освітлення буде виключно уздовж стін. Особливо унікально виглядають світлодіодні стрічки в кольоровому режимі на білому глянцевому покритті. Часто світлодіоди в блакитному, зеленому, рожевому або фіолетовому кольорі в інтер'єрі приміщення є центральним елементом композиції.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

З візерунками, таким варіантом створюються на бетонній основі базової з допомогою стрічок, певні візерунки. Стельовим покриттям в дворівневих натяжних стелях буде напівпрозоре полотно. Після завершення монтажу стельового покриття, будуть на ньому видно, що світяться спіралі, лінії, завитки, кола. Такий варіант більше підходить в незвичайних дизайнерських задумках.

Рівномірне освітлення світлодіодною стрічкою на сьогодні є теж популярним варіантом серед киян. Підсвічування встановлюються таким чином, щоб крізь напівпрозоре покриття світіння було рівномірним. Цей варіант розміщення підсвічування використовується в багаторівневих конструкціях, де ефект світіння мають лише окремі елементи.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.