Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як робити замір натяжних стель?

В офіс компанії «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель в Києві і області, часто надходять дзвінки з проханням, з чого треба починати, щоб встановити натяжні конструкції в приміщенні. Так, як наша компанія працює з натяжним стельовим покриттям в столиці вже близько 10 років, то всі нюанси процесу установки натяжних стель відточені, що дозволяє оптимізувати і спростити саму установку. Фахівці компанії готові допомогти всім, хто ще не встановив ці чудові покриття, які перетворять їх квартири та будинки в чудові приміщення. І тому, перш ніж замовляти натяжні полотна, необхідно зробити виміри тих кімнат, де повинні встановити натяжні стелі.

Перш за все, необхідно, перед початком роботи, зробити бланк виміру натяжної стелі. Представляє він собою ескіз стелі з нанесеними його розмірами. Напевно, не варто нагадувати, що неправильно зроблені виміри стелі, призведуть до отримання натяжної покриття абсолютно іншого розміру, ні кому не потрібний.

Виміри стеліВиміри стелі виробляти наперед не треба, тільки перед початком роботи з монтажу стельової конструкції. Робляться заміри по бетонній основі базової або на готовому каркасі, на поверхні якої буде прикріплено натяжний полотно. Необхідними інструментами для зняття замірів є лазерна або звичайна рулетка, олівець і бланк. Зазвичай на заміри приїжджають два замірника, і кожен працює самостійно, після звірки ескізу його показують замовнику.

Завмер полотна натяжної стелі в кімнаті простої форми прямокутного або квадратного типу починається з ескізу приміщення. Потім обмеряются всі стіни, і робити це необхідно якомога вище до стелі, щоб не допустити помилки, якщо кімната звужується або розширюється догори. Ймовірність допущеної помилки зменшується шляхом виміру кімнати по діагоналі. Всі значення вимірів заносяться в бланк, якщо вони навіть однакові, щоб нічого не пропустити і не забути.

Кімната складної форми

Виміри натяжної стелі у великих приміщеннях з виступаючими перегородками та складаються з кількох частин, теж починаються з складання ескізу. Потім заносяться в цей ескіз всі розміри стін, а поділивши кімнату візуально на трикутники, робиться такий поділ і на бланку.

 

Як робити замір натяжних стель?

Для цього найближчі кути з'єднуються, а лінії з'єднання необхідно виміряти і занести в бланк. Наші фахівці для більш точних результатів записують і розміри кутів. На бланку відображаються всі елементи, які стикаються з стелею, наприклад, труби, колони та інші. Вказується їх розмір і розташування. У разі вимірів багаторівневої композиції проводяться такі ж дії.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При криволінійної конструкції приміщення виміри робляться дещо складніше, але нашим майстрам це теж під силу. Перш за все, створюється ескіз.

Наступний крок, це вимірювання довжини всіх прямих стін і можливих діагоналей, записуючи всі показники на бланк. Потім необхідно на ескізі зробити невелику сітку з певним кроком. Для більш складного криволінійного малюнка клітинки повинні бути як можна менше. Якщо верхня частина кімнати заокруглена, нерівна, то треба відштовхуватися для підрахунків від розташування колони або люстри.

На ескізі щодо координатної сітки малюються такі точки. Від цих точок до певних ділянок конструкції, відстань вимірюється, ескіз в такому випадку буде більш правильним. В інших приміщення доводиться використовувати для точного виміру метод трикутника. Кімната ділиться на кілька невеликих трикутників, а дуги вважаються як послідовності хорд. Розміри кожного окремо взятого трикутника записуються в бланк.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.