Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Фарбування натяжної стелі – кілька моментів

Здійснюючи установку натяжних стель у квартирах киян та будинках жителів Київської області, майстрам компанії «Леруа» доводиться відповідати на багато питань, пов'язаними з натяжним покриттям. До таких питань відноситься і фарбування натяжної стелі, можна її здійснювати, і навпаки, як прибрати потрапила фарбу з натяжного полотна. Фахівці компанії коротко розкажуть, як можна пофарбувати натяжний покриття. Натяжні полотна, особливо плівки ПВХ зазвичай самі по собі досить різноманітні та яскраві.

Замовляйте натяжні стелі в Києві

І фарбувати їх не можна. М'яка еластична плівка прийде в непридатність від такого поводження, відразу ж. А ось тканинні конструкції, що нагадують великий матерчатий полотно, як раз ніби створені для творчих поривів. Для створення рівномірного покриття в одному кольорі або різних зображень можна використовувати водоемульсійні і олійні фарби. Вони легко наносяться на тканинне полотно та швидко висихають. Але все ж фарбування стельового покриття краще всього робити влітку. Адже будь-яка фарба має досить сильний і неприємний запах, і якісно провітрити приміщення можна лише в цей період. До того ж влітку фарба швидко висохне, і запах не затримається в квартирі. Якщо стельова поверхня велика, то фарбування проводиться двома способами, поролоновим валиком або пульверизатором. При використанні пульверизатора шар фарби ляже рівномірно та буде рівним, але вартість буде вище.

Фарбування натяжної стелі

Для створення невеликих візерунків необхідно використовувати дрібні пензлика. Якщо є бажання, створити якесь зображення, то його спочатку треба намалювати на папері або змоделювати на комп'ютері, поєднуючи його з іншими елементами кімнати. Потім створюється в повний розмір ескіз, який прикладається до тканинної стельової поверхні та акуратно обводиться по контуру. Якщо малюнок розташований саме там, де він повинен бути, тоді треба приступати до розфарбовування. Спочатку фон промальовується, а потім дрібні деталі. Якщо немає навичок до малювання, то втілити Ваш задум художники допоможуть професіонали.

Відмити натяжна стеля від фарби, це вже інша проблема, якщо на натяжний полотно потрапила фарба, а фарбувати його ніхто не збирався. Треба пам'ятати, що застосовувати сильнодіючі хімічні засоби на будь-які натяжні полотна, тканинні або плівкові, не можна. Треба обходитися простою водою, але плями фарби не завжди можна видалити тільки за допомогою води. Це залежить від виду фарби. Так, водоемульсійні фарби можна видалити за допомогою вологої ганчірочки з натяжної плівкового полотна.

Варто прикласти до забрудненого місця вологу ганчірку, не сильно натискаючи, трохи потерти. Потім вимочіть її в воді і прибравши фарбу знову потерти. Приклавши до плями ганчірочку, трохи почекати, набухаючи, фарба сама відпаде.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

плями від масляної фарби найкраще можна прибрати розчинником уайт-спірит. Для боротьби саме з таким видом речовини він спеціально створений. Але в залежності від інтенсивності процесу відтискання, розчинник може змінити наявний колір на полотні. У такій ситуації застосовується декорування полотна, шляхом застосування вінілових наклейок, з абсолютно різними зображеннями. Іноді на більш світле пляма встановлюють додатковий точковий світильник.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.