Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля: стилі інтер'єру

Натяжні стелі в даний час стали дуже популярним стельовим покриттям і в нашому стольному граді Києві. Будь-який дизайнерський стиль, як стверджують фахівці компанії «Леруа», не може обійтися без блискучих чи матових дивно рівних стельових поверхонь. Ідеально вписуючись в будь-який стиль інтер'єру, маючи досить широкий спектр варіантів, натяжні конструкції найкращим чином задовольняють потреби та запити всіх покупців.

Використовуючи натяжні покриття, плівкового та тканинного типу дизайнери втілюють свої задуми в інтер'єрі житлових приміщень, офісних, торговельно-розважальних і т. д. Особливо популярними натяжні стелі стали в житлових будинках та квартирах. Встановлюючи натяжні конструкції, фахівці нашої компанії дуже часто допомагають своїм замовникам у виборі стельового полотна, найбільш відповідного до стилю приміщення. Тут ми трохи розповімо про найкращих варіантах натяжних полотен з найбільш популярними стилями інтер'єру.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Натяжні стелі в стилі прованс

Оформлення інтер'єру в стилі прованс вважається класичним. Цей стиль об'єднав затишок старовинного будинку і певну нотку сучасності, в більшій мірі за рахунок натяжних стель. В цьому стилі використовуються дуже часто смужки, які можуть бути присутні скрізь в інтер'єрі, на стінах, шторах, м'яких меблів та натяжних стелях. Колірна гамма в стилі прованс досить стримана, у своїй більшості переважають світлі та затишні пастельні тони. В інтер'єрі, в залежності від типу приміщення, досить багато аксесуарів, на стінах картини, свічки, всілякі серветочки, подушечки, фотографії і т. д. У всій красі показують себе натяжні стелі, матові, глянцеві, різні варіанти фотодруку. Дивно виглядає відображення бежевого полотна, коли по периметру розташовані точкові світильники. Просто неймовірну атмосферу в приміщенні створюють вони у поєднанні з класичного типу люстрою.

Вдалим варіантом для спальні може бути матове натяжний полотно з фотодруком плавно пливуть білих хмар по блакитному небу. Така стеля чудово гармонує з бежевими тонами меблів.

Натяжна стеля в стилі хай-тек

Натяжна стеля: стилі інтер'єру

В інтер'єрі сучасного житла людей, яким не чужі нові технології, дуже часто можна зустріти цей стиль. Характерною його особливістю є те, що тут буде обмежено в колірних відтінках, до того ж, тільки один є основним, а інші, другорядними. У стилі хай – тек нефункціональні елементи повністю відсутні. Додатковими аксесуарами можуть бути скляні або металеві елементи сучасного мистецтва, столик, наприклад, або дизайнерська лампа. Натяжним полотном можуть бути і тканинні і плівкові покриття, та все ж більш часто використовуються плівкові. Це можуть бути матові, сатинові або навіть глянцеві полотна, без особливих яскравих малюнків або фотодруку, найчастіше, у однотонному варіанті. Найпоширеніші кольори для стилю хай-тек, це білий, бежевий, коричневий, сірий і чорний. У виняткових випадках можна зустріти невеликі частини інших тонів.

Натяжні стелі в стилі лофт

 

Прийшов до нас цей стиль з далекої Америки, і в даний час став дуже популярним, особливо серед креативних молодих людей, а також він не чужий і людям середнього віку. В цьому стилі можуть використовуватися металеві елементи, частини цегляної кладки або необроблених стін, доповнені яскравими аксесуарами сучасного типу. Натяжним потоковим покриттям тут застосовуються не тільки поширені фактури, але і оригінальні. До таких, наприклад, відноситься рідкісне полотно в срібному металік варіанті. Виглядає такий стеля просто неймовірно красиво. Матове полотно додасть в інтер'єрі приміщення нотку строгості. Білим або кораловим тоном залишають стеля в тому випадку, якщо він не є центральним елементом конкретного приміщення. Створення фотодруку на стельової поверхні, звичайно ж, приверне загальну увагу до нього. Фотодрук в цьому випадку повинна бути в стилі сучасного мистецтва. Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.