Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі на тканинній основі

Працюючи з натяжним стельовим покриттям вже близько 10 років у Києві та Київській області, фахівці компанії Леруа впевнені, що це сучасне якісне оформлення дає широкі можливості. Натяжні стелі багато в чому перевершують звичні типи оздоблення (шпалери і фарбування) по красі та тривалості експлуатації. Майстрам компанії дуже часто доводиться відповідати на багато питань, пов'язаних з натяжними полотнами. Зараз ми коротко познайомимо наших потенційних клієнтів з натяжними стелями на тканинній основі. Насамперед, розглянемо особливості тканинного матеріалу.

натяжні стелі на тканинній основі

Для створення тканинного полотна використовуються міцні та якісні поліефірні волокна. У побуті такі волокна йдуть на створення армованих сіток або мотузок. Нитки для стельового полотна просочуються поліуретаном, це робить покриття більш міцним та оберігає його від вологи і перепаду температур. Створене матове полотно, на дотик не відрізняється від справжньої тканини, але в кілька разів більше надійний та зручний для використання в якості натяжної стелі.

Перевагою тканинного полотна перед плівкою ПВХ, є те, що його можна використовувати в тих приміщеннях, які не опалюються взимку, дачні будинки, лоджії. Головною умовою тут, волога не повинна потрапляти на тканинну поверхню.

Тканинна основа полотна між плетіннями волокна має невеликі отвори, через які повітря в приміщенні прекрасно циркулює. Ця особливість тканинного натяжної покриття забезпечує провітрювання в кімнаті, немає скупчування вологи і конденсату за полотном. Тому мікроклімат в приміщеннях з тканинними натяжними стелями корисний для здоров'я, що дозволяє використовувати такі стельові покриття в дитячих кімнатах, медичних установах.

Велике значення у використанні натяжних стель на тканинній основі має їх розмір. Компанія Леруа співпрацює тільки з європейськими виробниками натяжної покриття, де технологія якості створення дуже широкого полотна, перевірена часом. Тому, навіть в досить просторих приміщеннях ці полотна використовуються у безшовному варіанті.

Натяжні стелі на тканинній основі

Вартість натяжних стель на тканинній основі, хоча і трохи вище, ніж плівкових поверхонь, але завжди є варіант вибору для людей з різним рівнем достатку. До того ж, при розгляді поєднання якості і ціни полотна вийдуть недорогі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Перевагою тканинного полотна є і широкий спектр колірної гами. Частина тонів різних відтінків можна використовувати відразу, але для тих, хто хоче зробити ще більш оригінальне стельове покриття, то можна замовити полотно будь-якого кольору. Широкі перспективи для натяжної стелі на тканинній основі відкриває і технологія фотодруку. Від самих зовсім непомітних смужок, рослинних орнаментів до більш яскравим та насиченим зображенням, можна замовити натяжну стелю. Прямо над головою з допомогою технології фотодруку можна розташувати малюнок, що нагадує старовинну картину.

Для класичного інтер'єру приміщення іноді фотодрук з допомогою широкоформатного принтера здається не надто доречною, тоді на такому полотні можна самостійно створити малюнок фарбами. Використання такого малюнка зробить натяжна стеля ще більш красивим і оригінальним.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.