Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з квітами: види та варіанти

Майстри компанії Леруа встановлюючи натяжні стелі в будинках і квартирах киян та жителів області, стверджують, що нарівні з однотонними полотнами в даний час великим попитом користуються натяжні полотна, на яких створена фотодрук. Фотодрук квітів на натяжній полотні створюється тільки якісними фарбами, не втрачає своєї привабливості з роками і поєднується з основними мотивами дизайну приміщення. На поверхні натяжної покриття чудово виглядають квіти, які можуть бути в різних інтерпретаціях, кольорах і варіантах зовнішнього вигляду. Гармонуючи з багатьма дизайнерськими стилями, натяжні стелі з зображенням квітів застосовуються у всіх без винятку кімнатах квартири.

Натяжні стелі з квітами

Магічні властивості приписували малюнками рослин ще здавна. Їх розміщували над входом в будинок, на стінах робили візерунки, все це має вберегти мешканців будинку від хвороб, голоду, принести в дім добробут і достаток. Сьогодні саме квіти на натяжних стелях, яким приписується не сакральне значення, а швидше, естетичне, користуються великим попитом. І все ж, романтичну атмосферу в кімнаті створюють малюнки троянд, а теплом жаркого сонця та свіжістю річного луки наповнюють кімнату ромашки. Зображення сакури на натяжній полотні робить кімнату спокійніше і налаштовує на умиротворений лад. Натяжні стелі з квітами діляться на кілька видів, залежно від наповнюваності простору полотна. Це може бути велика суцільна фотодрук, можуть бути орнаменти з рослинними мотивами і окремі малюнки квітів.

Велика фотодрук в кімнаті для відпочинку буде виглядати просто шикарно. Створення зображень квітів на всій поверхні покриття мають, як правило, яскраві кольорові гами і є центральним елементом дизайнерської задумки в інтер'єрі, інші його елементи тільки доповнюють подібне зображення. Часто в спальні на натяжній полотні розташовують фотодруком з квітами яблуні або вишні. Легкістю наповнити простір цієї кімнати, поєднання ніжно-рожевих та білих відтінків, дозволить надати їй комфортний для відпочинку зовнішній вигляд.

Натяжні стелі з квітами

Майстри нашої компанії при установці дворівневого покриття на першому рівні створюють подібне зображення, а однотонне полотно залишають на другому рівні, підсвічуючи малюнок по периметру світлодіодними стрічками. Троянди в бузкових, кремових, червоних або рожевих тонах є для будь-якої кімнати універсальним варіантом. Особливо до смаку буде сатинове або глянсове плівкове полотно, повністю покрите цими квітами дуже ранимий та ніжним натурам. Така фотодрук на натяжній стелі доречна і в дитячій кімнаті, де проживає дівчинка, створюючи інтер'єр спальні принцеси.

Для тих, хто не любить помітних оформлень, можна запропонувати малюнок окремого зображення, одного чи двох кольорів посередині кімнати. Замість фотодруку можна використовувати звичайні вінілові наклейки, ефект буде той же, але набагато дешевше.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вдало впишуться в оформлення інтер'єру окремі квітки, орхідеї, лілії, троянди або ромашки, якщо розмістити їх в кутку кімнати. Вся композиція в цьому випадку стане більш оригінальною, за рахунок невеликої асиметричності.

Якщо таке зображення, особливо круглого квітки лілеї чи ромашки, зробити по центру кімнати, а в центрі його повісити люстру будь-якого стилю, вигляд буде просто чудовий.

Дуже часто використовується такий варіант фотодруку, коли квітка починається за межами кута, тобто, як би візуально виходить за край полотна, являючи нам тільки деяку свою частину.

Фотодрук окремих рослин чудово виглядає на глянсовою, матовою та сатиновою плівковою стельової поверхні. Але треба зауважити, що на тканинному полотні фотодрук кольорів виглядає, не менш оригінально, тут створюється враження, що це справжній малюнок на великому полотні.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.