Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжної стелі: основні компоненти

Багато потенційні клієнти компанії Леруа, перш ніж оформити замовлення на установку натяжних стель хочуть дізнатися, які невід'ємні елементи входять в цей стельовий комплекс. Займаючись монтажем натяжних конструкцій вже майже десятиліття, наші фахівці охоче відкривають всі секрети цього дивного за красою та тривалого за термінами експлуатації стельового покриття.

Натяжний полотно, натягаючи на багети повинне бути пружним та еластичним з одного боку, та дуже міцним, з іншого, щоб тривалість його експлуатації вимірювалася кількома десятиліттями. Натяжні полотна, в залежності від типу матеріалу бувають плівкові і тканинні.

Пристрій натяжної стелі

Плівкове натяжний полотно виготовляється з полівінілхлоридної плівки. Матеріал ПВХ досить м'який і еластичний, та володіє масою позитивних особливостей. Виготовляється плівка ПВХ на заводах, в розплавлений матеріал додаються всі необхідні присадки, і з допомогою верстатів і пресів створюється гладке і рівне полотно, яке йде на стельове покриття. Компанія Леруа співпрацює тільки з європейськими виробниками стельового покриття. Якість полотна дуже висока, відповідає європейським стандартам. Вінілові полотна не бояться вологи, вони можуть утримувати воду, якщо сталося затоплення, що надзвичайно важливо в багатоквартирних будинках. Ось тому плівка ПВХ йде на стельове покриття у ванних кімнатах, басейнах. Для майстрів професіоналів змонтувати натяжна стеля з полівінілхлоридної плівки не представляє великої праці і займає небагато часу.

Пристрій натяжної стеліТканинне полотно виготовляється з поліефірних ниток, просочених поліестером, у зв'язку з чим, полотно стає більш стійкий до зовнішнього впливу, а також більш еластичним. Натяжна стельова конструкція з тканинним полотном трохи важче, але на зовнішньому вигляді це зовсім не позначається. Полотна текстилю можуть бути тільки матової фактури, але з безліччю колірних відтінків. Для любителів прикрасити стельову поверхню на тканинне полотно можна нанести фотодрук, а то й намалювати фарбами картину.

Профілі, це кріпильна система, без яких неможливо встановити натяжна стеля. Встановлюються вони на стіни або стелю, потім на них натягується стельове полотно. В залежності від матеріалу профілю можуть бути пластикові чи металеві. І ті й інші мають ряд переваг та недоліків, і сказати, які з них краще складно. Залежно від приміщення, складності стельової конструкції використовуються ті чи інші профілю. Більш легкими і еластичними є пластикові багети, тому їх частіше використовують при монтажі багаторівневих конструкцій, криволінійні форми.

Більш надійними є металеві багети. Металеві багети використовуються при встановленні складною стельової конструкції, особливо з тканинним полотном.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

профілі Діляться за типом кріплення на штапіковий, гарпун і клипсовые. Відрізняються вони за принципом та формі кріплення натяжного полотна. Найбільш поширеним видом кріплення є гарпунна система, яка сильно відрізняється від інших варіантів. В кріпленні полотна тут використовуються не тільки багети, але і гарпун, це тонка міцна смужка, прилаштована на кінці на плівковій поверхні. При установці гарпун заводять у пази і закріплюють, що дозволяє міцно тримати полотно, не даючи йому вислизнути.

Штапіковий і клипсовые багети утримують полотно за допомогою штапика або пружини (клипсовые), і попередньої обробки полотна, тут не потрібно.

Комплектуючі, це додаткові деталі до основної конструкції, без яких не можна обійтися. До комплектуючих елементів відносяться декоративні заглушки, що застосовуються для приховування щілини між стіною і полотном.Сюди відносяться дюбелі, інструменти, теплова гармата, яка використовується при монтажі плівкового полотна.

При створенні освітлювальних приладів для люстри, наприклад, необхідно захисне кільце, яке вбереже стельове полотно від перегріву. Якщо встановлюються точкові світильники, то тут використовуються заставні та інші елементи комплектуючих деталей.

Замовляйте натяжні стелі у Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.