Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Купити в Києві світлодіодну стрічку

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві і області, компанія Леруа в своєму арсеналі має всі основні і допоміжні матеріали для цього. Має компанія та світлодіодні стрічки, які дуже часто використовує в монтажі натяжних конструкцій.

Світлодіодні стрічки, це сучасні прилади освітлення, виготовляються з ламп, що працюють на діодах. Виробляють LED-стрічки двосторонніх добре гнучких друкованих плат, які мають всередині доріжки, для підключення їх до електрики. На них, на однаковій відстані один від одного монтуються діоди та додаткові елементи, які і забезпечують режим оптимального функціонування LED-елементів. Монтажні світлодіодні стрічки можна придбати в бухтах по 5 метрів.

Купити в Києві світлодіодну стрічку

При монтажі стрічку розрізають на потрібну довжину відрізки і на всі боки згинають. Вигляд самої стрічки і відстань між діодами впливає на крок нарізки. Наша компанія має відкриту диодную стрічку, розраховану на напругу живлення 12, 24 і 36 вольт, з монохромним білим світлом та маркуванням SMD 5050 60LED/mIP. Компанія Леруа пропонує LED-стрічки з маркуванням SMD 5050 60LED/m IP33 теж на 12 V, різних колірних відтінків. Щоб правильно вибрати LED-стрічки, необхідно знати основні характеристики світлодіодних стрічок.

1. Потужність коливається в діапазоні від 2,1 до 44 Вт/м.

2. 30 – 240 штук/метр може бути щільність діодів на монтажній платі.

3. Від 20 до 66 розрізняється ступінь герметизації (показник IP)

4. 30 – 50 тис. годин безперервної роботи, такий термін експлуатації.

Порівняно з іншими джерелами освітлення світлодіодні стрічки мають багато переваг:

Купити в Києві світлодіодну стрічку

1. Енергозбереження до 90% електроенергії. ККД діодів майже 100 % у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання. Значна економія коштів при оплаті за електрику.

2. Яскравість світлодіодів аналогічно сонячного світла. Вони дають яскравий і рівний світло, приємний для зору.

3. Багатокольоровість вибору LED-стрічки, можуть бути одне або кольоровими стрічками. Існують моделі RGB численних відтінків стандартних кольорів, білого, зеленого, синього, жовтого, червоного кольорів.

4. Монтаж та використання дуже прості, встановлювати світлодіодні стрічки безпечно і легко. Змінювати колір світіння та інтенсивність без проблем можна за допомогою пульта і контролера.

5. Нешкідливість діодів абсолютна, так як вони виготовляються без застосування ртуті та подібних токсичних речовин.

6. Термін їх експлуатації дуже тривалий. Світлодіоди мають найдовший період роботи.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

6. Доступна вартість, враховуючи їх довговічність, особливо при покупці оптом, так і вроздріб.

7. Зручність в декоруванні, так як LED-стрічки повністю готові до роботи. Їх можна легко розрізати на шматки потрібної довжини, скручувати і згинати, створюючи різні світлові фігури, квадрати, круги, овали і т. д.

Застосування LED-стрічок універсально, їх можна монтувати в натяжні стелі приміщень будь-якого стилю і призначення. Світлодіодні стрічки використовуються, крім стель, на сходових майданчиках, підсвічують підлоги, картини і ніші, шафи, дзеркала, рекламні вивіски та вітрини магазинів, малі архітектурні форми та фасади будівель і навіть елементи ландшафтного дизайну.

Майстри нашої компанії впевнені, що діоди можуть стати на натяжній стелі в комплекті з напівпрозорими плівками, джерелом основного світла. У «ширяють» стельових конструкціях LED –стрічки стають сяючим ореолом світла, контурної підсвічуванням по периметру стелі або його рівнів. Іноді діоди, просвічуючи крізь натяжний полотно стелі, виглядають витонченим декором у вигляді візерунків.

Замовляйте натяжні стелі в Києві та Київській області. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.