Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Унікальні натяжні стелі та їх варіанти

Технологія натяжних стель дозволяє сьогодні зробити оригінальний та стильний інтер'єр в приміщенні будь-якого типу. У цьому кожен раз переконуються фахівці компанії Леруа, встановлюючи натяжні стельові конструкції в будинках та квартирах киян і жителів області. Бажання створити в своєму житлі абсолютно незвичайне оформлення, дає поштовх на установку нових конструкцій натяжних полотен. В даний час великою популярністю користуються натяжні стелі з унікальними фотопечатями і конструкції різьбленого типу. Майстри нашої компанії коротко розкажуть про особливості монтажу даного покриття. Для установки цього прекрасного натяжної стелі необхідно два відрізка плівкового полотна.

Унікальні натяжні стелі

Частіше використовують глянсове, але іноді клієнт вибирає і матове полотно. Перше полотно, однотонна або з деякими колірними відтінками на своїй поверхні, є фоновим. На другому полотні робляться прорізи в певному візерунку або ж в хаотичному порядку.

Для монтажу такого унікального натяжної стелі можуть використовуватися спеціальні профілі з двома пазами для покриттів. Є всього три моделі таких профілів, які відрізняються тільки відстанню між пазами. Обидва полотна розташовуються впритул один до одного, не займаючи зайвого висоти приміщення. Така конструкція може дуже прикрасить невисоку кімнату.

Другий варіант монтажу стельової конструкції різьбленого типу, це використання двох звичайних профілів, встановивши один під іншим. Таким чином, кімната стає трохи нижче. Але одержуваний зовнішній вигляд кімнати дуже привабливий. Спочатку монтується профіль з фоновим полотном, а поверх нього встановлюється різьблене полотно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Перевагою даної стельової конструкції вже є те, що вона може не займати багато місця в приміщенні. До того ж, варіантів зовнішнього вигляду, ці унікальні натяжні стелі мають дуже багато. З допомогою перфорації можна створювати оригінальні візерунки, а можна просто поєднувати контрастні відтінки. Обридлий однорівневий однотонний стелю можна оновити, надати йому родзинку, натягнувши поверх нього контрастне покриття з різьбленням. Не складні такі натяжні стелі та в установці, майстри виробляють їх всього за кілька годин. У плівковому полотні отвору не рвуться і не деформуються, їх краї трохи розплавляються, зберігаючи форму.

унікальні натяжні стелі

Наступний варіант натяжних стель є не менш унікальними, це покриття з фотодруком. На сьогодні кордонів для вибору варіанта малюнка немає, а на друк певних малюнків популярність просто не вичерпується. На поверхні натяжної покриття своє застосування можуть знайти всі зображення від найпростіших та звичайних візерунків, до складних композицій. До того ж, самі дрібні деталі виглядають розбірливо та чітко. Для нанесення зображення фотодруку використовується широкоформатний принтер з якісними екосольвентними фарбами. У процесі роботи заздалегідь запрограмований малюнок, що друкується на полотні, яке пропускається через цей принтер. Застосовуються фарби не стираються з часом і не мають неприємного запаху.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте:(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.