Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Картинки на натяжній стелі: фотодрук

Всілякими малюнками та орнаментами люди прикрашали свої житла вже дуже давно. В одних випадках ці зображення служили захистом від життєвих неприємностей, в інших, вони свідчили про статус власника будинку. Дуже популярними в інтер'єрі приміщень є зображення, особливо на стельовому покритті, і сьогодні. Робляться вони з допомогою фотодрук на натяжній стелі. Приміщення виглядає тоді затишніше та красивіше.

Картинки на натяжна стеля

Встановлюючи натяжні стелі в квартирах і будинках киян та жителів області, майстри компанії Леруа дуже часто стикаються з проханням своїх клієнтів, встановити їм натяжний стельове покриття з вподобаним зображенням. Створення фотодруку не вимагає багато часу. Для цього досить вибрати картинку з каталогу фотодруку або запропонувати свій власний варіант. На спеціальному широкоформатному принтері за допомогою экосольвентных фарб, обраний малюнок буде нанесений на стельове полотно. При догляді за натяжна поверхнею якісні зображення не змінюються, під прямими сонячними променями не вигорають, не видають неприємного запаху. Розбірливими та чіткими виходять навіть найдрібніші деталі малюнка.

Фотодрук має переваги. Часто зображення допомагають визначити інтер'єр приналежності до певного стилю. В класичному стилі переважає розкішність фресок та візерунків, орнаменти – в етнічних мотивах. У сучасних обробках переважають графіті або об'ємні 3д зображення. Часто з допомогою фотодруку створюються візуальні ефекти. Так довший здасться коридор, якщо рівні смужки, розташувати уздовж його, а ширше він стане, якщо їх зробити поперек. Більш просторою і повітряної зробить приміщення блакитне небо з білими хмарами. Не завдає шкоди здоров'ю і якісна фарба, яка на натяжній полотні буде такою ж красивою довгий час.

Малюнки класифікують на візерунки та орнаменти. Вони можуть бути геометричними, це смуги, лінії, кола, крапки, клітини. Зустрічаються зображення абстрактні, етнічні, рослинні, у вигляді якихось фактур, шкури тварини, каменю або піску. Фахівці компанії Леруа стверджують, що найбільш популярними серед киян є маленькі малюнки, створені на світлому фоні, і розміщені в кутку приміщення. Поширені і великі зображення, вони займають всю площу натяжної покриття. Це може бути блакитне небо і інші зоряні мотиви. Природні пейзажі, зображення лісу, гір, моря. Зустрічаються в сучасних інтер'єрах фотографії міста зі старовинними будівлями або навпаки, сучасними.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В різних приміщеннях різні малюнки.

Мотиви квітів або продуктів харчування зазвичай застосовуються на стелі кухні. Оригінальним варіантом є репродукції картин з натюрмортами. Часто замовляють натяжні стелі з фотодруком кавових зерен, лимонів, апельсинів або ананас.

Водна тематика найчастіше присутня у ванній кімнаті. Тут можна побачити риб, дельфінів, бульбашки, черепашки, водні простори. Дуже різноманітний вибір фотодруку в дитячі кімнати. Все залежить від особливостей приміщення, віку та статі дитини, його захоплень. На стельовому покритті можуть розташуватися місяць з зірками або хмари, герої казок або старовинні карти скарбів та багато інших зображень.

квіткові малюнки на стелі

У вітальні найбільш часто використовують , як невеликі візерунки і маленькі зображення, так і великі малюнки. В сучасних стилях, мінімалізму, авангарду або футуризму часто використовуються геометричні візерунки, кола, смужки. На натяжних стелях передпокою та коридору створюються всілякі візерунки, великі картини розмістити тут не вийде.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.