Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Сатинова і матова натяжна стеля: відмінності

Фахівці компанії Леруа, які вже майже десять років займаються встановленням натяжних стель в міських квартирах та будинках киян і жителів Київської області, познайомлять своїх потенційних клієнтів з сатиновими і матовими полотнами. Тут можна дізнатися про особливості, притаманні тільки цим фактурах, які і визначають сферу їх використання, як вони поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами та аксесуарами і, нарешті, в чому їх відмінність.

Сатиновий і матовий натяжна стеля: відмінності

Відмінності сатинової і матової натяжної стелі по фактурі. Сатинові натяжні полотна виготовляються тільки з плівки ПВХ, вони дуже еластичні і в той же час дуже міцні. Сатинові натяжні поверхні мають властивість відображення освітлення, виглядають досить привабливими, звичайно, вони не сяють, як глянсова плівка. Візуально це полотно дуже схоже на однойменну тканина, що дає можливість використовувати їх в інтер'єрах приміщення, де глянцеві полотна виглядали б дуже яскраво, а матові стелі, навпаки, вже дуже нудно.

Матові стельові полотна виготовляються не тільки з вінілової плівки, але і тканинного волокна, просоченого поліестером. Це дає можливість широкого застосування матового тканинного полотна в дизайні інтер'єрів житлового приміщення. Володіючи хорошою пропускною здатністю повітря, тканинні матові натяжні стелі створюють унікальний мікроклімат в кімнаті. Ці стелі особливо стильно і чудово виглядають в інтер'єрах приміщень старих стилів, де плівкове матове полотно, як штучно створене, виглядає не зовсім доречно.

Як на плівкових, так і на тканинних стельових покриттях можна створювати фотодрук. Але на тканинному полотні, використовуючи звичайний пензлик та фарбу можна створювати різні малюнки, художні полотна, за умови, вміння малювати самостійно, або запросити для цього фахівця.

ви Бажаєте отримати додаткову знижку 5-7%на натяжна стеля? Поділіться з друзями сссылкой:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Відмінності у використанні сатиновї і матової натяжної стелі. Найбільш широке застосування в інтер'єрі абсолютно різних стилях та кімнатах за призначенням мають матові покриття, за свою величезну палітру відтінків. Не можна, наприклад, уявити з напівпрозорими або глянцевими полотнами інтер'єри в класичному або етнічному стилі. Використовувати ж тканинні полотна, в оформленні східного, або єгипетського античного стилю буде виглядати чудово. На білому, оранжевому або навіть чорному кольорі полотна вдало розташована фотодрук у вигляді фресок чи візерунків дуже підійде в інтер'єр античного стилю. Поєднання дерев'яних балок під стелею і бежевого полотна, не особливо привертає до себе увагу, дуже підходить до сільського стилю. Живі рослини та національні візерунки на меблях доповнять цей інтер'єр. Стельове покриття тут є другорядним елементом інтер'єру, а сатин не зможе так зробити.

матовий натяжна стеля

Дизайни інтер'єрів класичних стилів теж використовують матове полотно, але не тільки тканинне, але і плівкові поверхні. Фахівці нашої компанії стверджують, що в стилях бароко, рококо або ампіром найбільш часто використовуються покриття, на яких нанесена фотодрук з не особливо помітними рослинними візерунками. Яскрава фотодрук у вигляді вітражів може підійти в інтер'єр модерну. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.