Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Оформлення натяжних стель: запитання та відповіді

Основними вимогами до натяжних конструкцій є гарний зовнішній вигляд та високий рівень якості. Таким чином, сприймають свою роботу і фахівці компанії Леруа, яка на ринку натяжних стель вже майже 10 років. Треба зазначити, що варіантів зовнішнього вигляду, які використовуються в тих або інших дизайнерських задумки є предостатньо. В офіс нашої компанії дзвонять потенційні клієнти з питаннями, пов'язаними з оформленням натяжних конструкцій. У цій статті фахівці коротко дадуть відповідь на основні питання замовників.

Оформлення натяжних стель

Можливі варіанти оформлення натяжних стель

В залежності від певного стилю інтер'єру приміщення, розміру стелі існують різні технології та підходи встановлення натяжних конструкцій. Варіантів маса, можна надати полотну більшої оригінальності, зробити його більш яскравим та насиченим, за допомогою фотодруку на полотно нанести зображення. Це можуть бути різні геометричні та абстрактні візерунки, часто це прекрасні природні та міські пейзажі, окремі великі малюнки. Можна, при бажанні створити на стельовому полотні репродукції картин художників, елементи комп'ютерної графіки, власні фотографії, колажі та багато іншого. Оформлення натяжної стелі можна зробити красивим і не дорогим, використовуючи вінілові наклейки. Вони легко приклеюються на будь-яке місце, і так само легко знімаються. По красі ці наклейки такі ж, як окремі малюнки, виготовлені з допомогою фотодруку. Наші фахівці часто радять зробити такий варіант в дитячій кімнаті.

Оформлення натяжної стелі з допомогою світильників

Натяжні конструкції часто встановлюються разом з точковими світильниками. Варіантів світильників дуже багато, це і звичайні круглі, незвичайної форми моделі з підвісками, вони мають різний зовнішній вигляд. Розташування даних освітлювальних приладів на натяжній стелі теж має велике значення в інтер'єрі приміщення. Світильники можуть встановлюватися в поєднанні з люстрою або без неї. Варіантів розміщення спотів дуже багато, часто їх монтують рівними рядами або в шаховому порядку по всій поверхні полотна. Можуть розміщувати по всьому натяжній стелі спіралями або колами. Часто використовують точкові світильники тільки в частині приміщення, у вигляді ромба, кола, півкола, хвилі або квадрата. Унікально виглядає створене з допомогою спот сердечко, квіточку або сонечко, яке розміщується найчастіше, в дитячій кімнаті. Розмістивши, світлодіодну стрічку за стельовим плінтусом, можна створити приховане освітлення.

Особливості оформлення білої натяжної стелі

Більш оригінальним буде виглядати білий натяжна стеля з освітлювальними приладами, фотодруком або об'ємних багаторівневих конструкціях. Поєднуючи з іншими тонами біле полотно, виглядає чудово. Ще привабливіше біле покриття виступає в різьблених дерев'яних конструкціях, в якості фонового полотна, рівного і глянсового. Яскраве кольорове покриття з отворами певного типу натягується поверх нього. Отвори можуть бути у вигляді різних зображень чи візерунків, це метелики, квіти, хвилі, сонце, спіралі та інші, а можуть розташовуватися хаотично. Такі поверхні іноді розташовують над основою, в один ряд, а іноді в кілька. Біле покриття в різьблених конструкціях найбільш часто поєднується з зеленими, синіми, фіолетовими, малиновими або бордовими тонами.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Оформлення натяжних стель на кухні

 

Для створення затишної атмосфери і поліпшення апетиту фахівці компанії Леруа рекомендують інтер'єр кухні, в тому числі і стелю, що робити в теплих тонах. Для невеликого простору найкраще підійдуть однотонні поверхні глянсові. Такі тони покриття, як оранжеве, жовте, коричневе будуть чудово виглядати. У тих приміщеннях, де кухня простора можна зробити конструкцію з кількома рівнями або використовувати фотодрук. Найчастіше, поєднуючи із загальним інтер'єром приміщення, використовуються малюнки натюрмортів або репродукції картин професійних художників. Вдало можна розмістити на кухонному стелі і окремі зображення фруктів, яблук, ананаси, банани, зерна кави або квіти, троянди, ромашки, хризантеми та інші.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.