Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в маленькій кімнаті: як підібрати?

У Києві та області ще багато є мало габаритних квартир, з невеликими кімнатки. Можливість оформити дизайнерські задумки на таких невеликих площах не дуже великі. Багато що проживають у таких квартирах вважають, що навіть натяжні стелі тут не можна встановити. Але фахівці компанії Леруа, які займаються монтажем натяжних покриттів вже близько 10 років, впевнені, що розташовувати натяжні стелі і в невеликих житлових просторах можна, і навіть потрібно. Просто необхідно правильно підібрати маленький натяжна стеля.

натяжні стелі в маленькій кімнаті

- Головною умовою є, не нашкодити загальній висоті кімнати. В таких приміщеннях не можна встановлювати громіздкі натяжні конструкції.

- Фактурним стельовим полотном найкраще підійде глянець. Відображаючи освітлення як природне, так і штучне, дзеркальна поверхня натяжної стелі зробить кімнату більш світлою і візуально зробить її більше.

- Колірна гамма в маленьких приміщеннях повинна бути світлою. Такі кольори глянсового стелі як, білий, персиковий, світло-жовтий, світло-блакитний, ніжно-рожевий зроблять приміщення візуально ширше і більш затишним.

підібрати натяжна стеля- Освітленням в такій кімнаті краще всього, будуть світлодіодні стрічки, розташовані по периметру натяжна поверхні, за стельовими карнизами. Можна використовувати і точкові світильники, вони зроблять композицію кімнати більш об'ємною.

- Заощадити висоту приміщення допоможуть стельові профілю. Тут вони більш компактно підходять, ніж настінні.

- Вибираючи колірну гаму стельового покриття необхідно враховувати дизайнерський інтер'єр всієї кімнати. Гармонійніше буде виглядати зелений або червоний відтінок натяжної стелі в аналогічній зеленої кухні або червоної вітальні, порівняно з абсолютно стороннім світлим, наприклад, відтінком, тисне зверху.

- Від особливостей конкретного приміщення необхідно використовувати і фотодрук. У невеликому просторі доречно буде виглядати фотодрук візерунків квітів, клітини та інші, розподілені по всьому стельового покриття. Вони повинні бути спокійними, практично непомітними. Але і тут, вибір варіанту оформлення фотодруку має залежить від особливостей конкретного приміщення.

В маленькій спальні натяжна стеля повинен поєднуватися зі стінами, і краще всього, якщо вони будуть світлими, наприклад, мати кремовий або бежевий відтінок. Просто в такому приміщенні більшу частину простору займає ліжко. Покривало на ліжку в цьому випадку, повинен мати темний відтінок. Таким чином, буде створена унікальна, затишна атмосфера для відпочинку. Фахівці нашої компанії часто встановлюють популярні сьогодні натяжні стелі однієї колірної гами з підлогою. Це можуть бути світло-коричневі, зелені, сірі кольори, трохи темніше, але не суттєво. Освітлення люстрами-підвісами красиво доповнять в даному випадку загальний інтер'єр.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В маленькій кухні натяжна стеля однозначно повинен бути білим. Інші тони натяжної стелі будуть виглядати доречно. Глянцеві полотна і стіни гармонійно впишуться з меблями, яка буде мати невеликі вкраплення яскравих відтінків. Затишно будуть виглядати живі рослини, в такому теплому і світлому приміщенні. Їх можна навіть підвісити в кашпо близько карниза.

У маленькому передпокої натяжна стеля доповнить інтер'єр цього простору матовим покриттям світлих тонів. Це може бути ніжно-зелений, світло-коричневий, бежевий або сірий відтінок, не обов'язково зупинятися на білому. Для освітлення найкраще використовувати невеликі лампочки, світлодіодні стрічки можна розташувати над шафами. Можна встановити і поворотні споти, якими регулювати освітлення. Для більш сучасного та стильного інтер'єру на стельовому полотні можна зробити кілька геометричних узорів.

Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.