Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Умови експлуатації натяжних стель

З появою натяжних стель у людей з'явилася можливість зробити ремонт свого житла раз і на довгі роки. Адже раніше було так, що поки закінчиться один ремонт, необхідно було починати все спочатку. Натяжні конструкції поклали край цим нескінченним ремонтів. У цьому впевнені майстри компанії Леруа, яка на ринку натяжних стель у Києві та області вже близько 10 років. Наша компанія співпрацює з європейськими виробниками стельових полотен, якість яких ні в кого не викликає сумніву.

Умови експлуатації натяжних стель

Гарантійний термін 50 років дають виробники цих матеріалів і це не рекламні трюки. Якісні європейські плівки і тканини не втрачають свої естетичні та технічні якості дійсно десятиліттями, звичайно, якщо правильно проводити експлуатацію натяжних стель. Гарантія від компанії Леруа на ідеальний стан тканинних та плівкових стель понад 10 років. Ось чому стали затребуваними натяжні стелі. Але, щоб ці, екологічні чисті стельові покриття радували своїм виглядом довгі роки, необхідно дотримувати правила експлуатації натяжних стель.

Перш за все, необхідно, щоб всі роботи з стельовими покриттями робили фахівці. Тільки при такій умові можна отримати гарантію на встановлений натяжна стеля. Монтаж натяжної стелі можна зробити та самостійно, благо в інтернеті можна знайти покрокову інструкцію його установки. Але в цьому випадку гарантії не на полотно, ні на установку отримати не вийде.

Умови експлуатації натяжних стель

Безкоштовно виправлено або замінено буде тільки в тому випадку, якщо установка натяжних конструкцій буде проведена фахівцями компанії Леруа. Відповідальність з виробника при самостійній установці знімається. Не буде гарантії і при самостійному усунення затоплення, лагодження плівки у випадку проколу або ненавмисного прорізу, установки на стелі нових елементів. Треба пам'ятати, що тільки кваліфіковані майстри компанії - установника повинні вчиняти всі дії з натяжними стелями.

При експлуатації натяжних стель необхідно дотримання температурних умов.

Насамперед, це стосується вінілових полотен, які в неопалювані взимку приміщення встановлювати не можна. Температура від 0 до мінус 2°С є для плівкового полотна гранично низькою. Зниження температури в приміщенні з плівковим покриттям призведе до безповоротної його втрату, плівка стає крихкою, вона ламається, втрачає свою еластичність.

Тканинні полотна витримують температуру від мінус 40 до плюс 80°С, тобто вони не бояться перепаду температур.

Не допускати механічних пошкоджень плівкового стельового покриття.

Випадково пошкодити тканинні натяжні стелі неможливо. Але потрібно дотримуватися дбайливі умови плівкових натяжних стель, щоб випадково не порізати і не проколоти плівку. Тому, предмети з гострими краями зберігати на шафі під стелею категорично забороняється.

В приладах освітлення треба використовувати лампи тільки допустимої потужності.

Щоб натяжний полотно від перегріву не пожовтіло і не оплавився необхідно в стельових світильниках використовувати такі лампи допустимої потужності: Лампи розжарювання, для тканинних полотен 60 Вт і плівки 40 Вт. Галогенні лампи 50 Вт для текстильного покриття, 35 Вт для плівкового. Не мають обмежень по потужності та світлодіодні енергозберігаючі люмінесцентні лампи, які майже не нагріваються. Встановлюючи натяжні конструкції, фахівці компанії Леруа рекомендують робити освітлення в приміщенні екологічно чистими і безпечними для здоров'я людей, світлодіодами.

Відстань між лампами розжарювання, використовуваними в люстрі, і плівковим покриттям має бути не менше 15 див.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Щоб не пошкодити полотно при заміні точкових світильників або лампочок в них, не можна зрушувати стійки платформ.

Дотримуватися правил догляду за натяжними стелями.

За натяжними полотнами догляд майже не потрібно, в приміщеннях, де немає агресивних умов експлуатації, хіба що іноді змахнути павутину. Стельові мембрани антистатичні, вони не притягують пил, не вигоряють на сонці, не вбирають запахи. До приміщень, які не вимагають догляду за натяжними стелями, відносяться передпокої, спальні, кабінети, вітальні офіси і т. д. А ось у ванних кімнатах, на кухні, в дитячих кімнатах, басейнах ймовірність забруднення підвищена, тут є необхідність прибирання стелі, його треба мити раз в місяць, квартал або півроку.

Для миття плівкового натяжної стелі використовуються тільки м'які інструменти, серветки, мочалки, губки, ганчірку без ворсу. В теплу воду додати піну з мила або гелю для посуду. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.