Ще пару десятиліть тому практично єдиним варіантом обробки стін були шпалери. У 90-х роках стали використовувати «шпалери під фарбування». Швидко розвиваються технології у виробництві оздоблювальних матеріалів, нові тенденції в моді на декор диктують і нові вимоги в області оформлення інтер'єру.

У сучасному житті занадто багато несприятливих психологічних факторів, вплив яких можна усунути за допомогою застосування в інтер'єрі декоративних елементів природного походження (вода, пісок, дерево, камінь тощо). Також велике значення мають експлуатаційні характеристики. Вишуканість, краса, індивідуальність і практичність - саме таким вимогам повинен задовольняти сучасний інтер'єр. Домогтися цього допомагає такий сучасний варіант обробки стін як декоративна штукатурка.

Прайс Феррара
ТДС Penetrazione adesivo
ТДС Primer quarzo
ТДС Вітро
ТДС Питтура ель кварцо
ТДС П'єтра
ТДС Структура
ТДС Феррара
ТДС Финитура страто
ТДС Фондо Феррара

Декоративна та венеціанська штукатурка

Будівництво будинку або ремонт квартири вимагає використання декоративної штукатурки. І починається вибір декоративної штукатурки з величезної кількості варіантів матеріалу: марсельський віск, лайм, папірус, венеціанська штукатурка, стукко та багато інших матеріалів, завдяки яким можна зробити стіни блискучі або матові, гладкі або рельєфні, різних відтінків та масою ефектів. Не менша кількість і сучасної техніки нанесення штукатурки, яка зробить Ваш інтер'єр суто індивідуальним. Настінні покриття можуть бути під мармур або камінь, розсип морської гальки або валун з граніту абсолютно все що забажаєте. Не обмежені можливості та використання декоративної штукатурки, а ціна в кілька разів нижче натуральних матеріалів.

Перевага декоративної штукатурки

По-перше, малюнки інтер'єрної та фасадної штукатурки можуть бути самими різноманітними. В даний час модними є фактурні поверхні, ближче до природи, нагадують "візерунки" кори дерева або малюнок каменю, а не бездоганно гладкі, класичні.

Склад цього декоративного матеріалу складається з гіпсу, наповнювача і в'яжучий, різноманітні добавки: консерватори, водовідштовхувальні речовини, пластифікатори та інші інгредієнти. Склад майже такий же як і для звичайної штукатурки. А ось декоративну штукатурку наносять зовсім по іншому, ніж звичайну. Тут є свої нюанси.

По-друге, після нанесення декоративної штукатурки не треба ні фарбувати не додатково робити обробку - це вже готове покриття. Декоративна штукатурка призначена для вирівнювання поверхонь, по-цьому її наносять тонким рівномірним шаром. Не використовують для декоративної штукатурки як сполучна звичайні будматеріали типу портландцемент, гіпс. вапно. Для цього можна використовувати рідке калійне скло, білий цемент з полімерними добавками, а також різноманітні полімерні смоли - бутадієн-стирольні дисперсії, епоксидні смоли, стіролакріловимі і акрилові, полівінілацетатні, силікони та поліуретани. Із-за складності складу декоративна штукатурка готуватися у вигляді сухої суміші (якщо основа в'яжучого цемент) або упакована в пластикових відрах(якщо основа полімерні смоли) і не на будівельному об'єкті. Ціна декоративної штукатурки набагато дорожче звичайної і для цього потрібне знання і дотримання технічних умов, високий професіоналізм її нанесення.

В-третє за допомогою декоративної штукатурки можна створити художнє панно.

Багатошарові плоскі або об'ємні, багатобарвні панно можна створити з допомогою декоративної штукатурки, - що дає можливість надати будинку або квартирі незвичайний колорит. Насамперед виконуються ескізи малюнків, підбираються фактури та кольору елемента. На стіну переноситься малюнок, малярським скотчем проклеюють контури першого елемента, який буде завдано штукатуркою першим. Потім тонким шаром декоративної штукатурки наноситься сам елемент. Скотч відразу знімається, дають просохнути штукатурці. Потім аналогічно виклеюють наступний елемент малюнка, що межує або яка накладається на перший частково. Так створюються об'ємні елементи. Декоративна вставка з керамічних, пластикових, скляних фрагментів, фанери, литого гіпсу чи бетону посилює ефекту об'ємності. Таким же чином покривають їх кольоровою штукатуркою.

Декоративне властивість штукатурки багато в чому залежить від застосовуваних наповнювачів. В даний час застосовують багато різноманітних наповнювачів: мелене скло, слюда, вапняк, шовкове та целюлозне полотно, мармурова, кварцова або гранітна крихта.

Щоб покриття виглядало привабливо наповнювач повинен мати однаковий заданий фракційний склад, форма гранул повинна бути однакова, тому порошок окативают та просівають. Вид одержуваного покриття залежить від розміру гранул, у зв'язку з цим штукатурки часто випускають крупнофактурний, среднефактурние, мелкофактурние та тонкофактурние. Більш великі штукатурки застосовуються для зовнішніх робіт, вони повинні мати рельєф великий, щоб на відстані він був помітніше, а наповнювачі з самою дрібною фракцією бажані в приміщенні, щоб поверхня не дряпалася і була мінімально шорсткою, менше збирала пил. В залежності від фракційного складу змінюється витрата шару, що наноситься, а від цього і вартість покриття в розрахунку на площу. Купити декоративну штукатурку в Києві Ви можете по телефону: (044) 360 -75 -92.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search