Галерея фресок у Києві

Живопис по сирій штукатурці - це є фреска, яка походить від італійського Affresco. В даний час великою популярністю користуються цифрові фрески тобто, на настінні покриття наносяться зображення, завдяки яким в приміщенні можна створити атмосферу розкоші, при доступній ціні та швидкості виконання.

Технологія виробництва цифрових фресок використовувалася ще майстрами епохи Мікеланджело, тоді для виготовлення фрески брали вапно, попередня обробка якої тривала кілька років. В даний час терміном "фрески" незалежно від її техніки, можуть називати будь-яку стінну живопис. Сучасні майстри при виготовленні фресок використовують будь-які матеріали, але принцип залишився незмінним, коли наноситься на штукатурку натуральний пігмент.

Історія фрески така: Італійське слово"al fresco" перекладається як "свіжий", адже фреска це живопис по штукатурці або малюнок фарбами на сирому вапняному грунті. При висиханні вапно утворює прозору тонку кальцієву плівку, яка стає довговічною. До наших днів збереглися фрески Стародавньої Греції, де для обробки стін споруд використовувалася у кілька шарів вапняна штукатурка з вигладженою до блиску поверхнею. А ось у Візантії для нижніх шарів штукатурки вводилися в розчин солома, а для верхніх - льон або клоччя, добре утримували вологу, замість товченого мармуру. Витримування на повітрі гашеного вапна для розчину деякий кількість часу дозволяло уникнути тріщин. На всю площу підлягає розпису наносився верхній шар штукатурки. Від візантійського розпису сталася італійська фреска шляхом нанесення зовнішнього шару шарами фарби на сиру штукатурку, все це швидко закріплювалося та не дозволяло розмити вже нанесений барвистий шар. Як і багато років тому фреска стають знову популярними. В нинішній час пред'являються високі вимоги до інтер'єру приміщення, його індивідуальність і неповторність будь то кабінет, хол, будинок або квартира.

Найдрібніші нюанси, неповторну гармонійну атмосферу, всі відтінки ручного розпису передасть фреска XXI століття. Фреска сьогодні є високохудожньою імітацією робіт давніх майстрів, коли використовується ручна підготовка полотна і ручна його обробка, дорисовка деталей, широкоформатний друк, обробка лаком. Все це надає фресці стійкість до вигорання на сонці і вологостійкість. Індивідуальність та неповторність дизайнерського інтер'єру приміщення можна створити за допомогою цифрової фрески майстрами компанії Леруа.

З допомогою готових фресок оздоблення стін не становить праці, адже зображення наноситься на будь-яку поверхню, будь то, увігнута, опукла, кругла або з кутами. Буквально за кілька годин, завдяки спеціальній еластичній штукатурці, укріпленої армуючої сіткою, що дозволяє фресці провести "розпис стін". Щоб фреска та штукатурний шар виглядали як єдине ціле, після монтажу зображення необхідно провести обробку стін декоративною штукатуркою.

С каталогом продукції фресці компанії Леруа можна ознайомитися на нашому сайті. Тут можна знайти класичні фрески, чи можна знайти більш індивідуальний підхід, впевнені, що для будь-якого інтер'єру ми зможемо знайти правильне рішення.

Цінителям справжньої краси справжніх творів мистецтва у компанії є авторські фрески. Тут використані новітні досягнення технологій європейських та азіатських виробників.

Та все ж неповторна подоба кожній роботі додає ручне виготовлення фресок, що складає велику частину виробничого процесу, поряд з використанням сучасних технологій, устаткування для цифрового друку. На ряду з фресками наявними в каталозі, ми готові розробити додаткову колекцію ексклюзивних фресок.

Наші фахівці зможуть виконати будь-яке замовлення клієнтів з високою якістю останніх досягнень мистецьких технологій.

Фреска - в сучасному дизайні житла це одне із самих модних течій. Розпис в стилі «фреска» можуть бути як і сюжетні розписи стін різних епох так і авторські розписи. Розпис добре підкреслить колорит інтер'єру і це вирішує вибір замовника. Особливу технологію живопису по штукатурці і означає розпис стін в техніці "фреска".

Замовити та купити фреску в Києві можна у нас. Тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В сучасному оформленні житла в основному використовується фреска «а -- секко» - вже по висохлій штукатурці ведеться живопис. Особлива живописна фактура, а також її зносостійкість дозволяє використовувати цю техніку живопису не тільки в обробці стін всередині, але і створювати розписи на фасадах будівель.

Родоначальником фрески є Італія і перекладається, як малюнок фарбами на сирому вапняному грунті. У храмах Стародавньої Греції, Стародавнього Риму, Візантії застосовували цей вид розпису. Де в Х-ХІІ століттях з'явилися фрески стіни в Україні. В епоху Ренесансу найбільшу популярність отримав цей розпис. Такі великі майстри, як Андрій Рубльов, Діонісій прикрашали храми в Києві, Новгороді та Пскові.

Сфера застосування фрески найрізноманітніша, і якщо в основному розпис виробляють по штукатурці, то її можна здійснювати також по дереву та залiзу, вона підходить для будь-яких розмірів стін та це є головним плюсом настінні фрески. Процес розпису фрески не виробляє пилу, сміття та бруду. Навіть у обставленому меблями приміщенні настінна фреска може наноситися на стіну, стелю і так далі, необхідно лише звільнити місце, де буде наноситися малюнок. Тільки досвідчений фахівець, рука якого вже набита, як у художника повинен завдавати фреску на стіну. І такі фахівці працюють в компанії Леруа. Для них не складе великої праці, підібрати фреску під інтер'єр приміщення. Велика кількість магазинів фресок є в Києві, але необхідний той, який зможе провести якісну розпис київської фрески.

У нас є великий асортимент фрески стіни: сучасне фото, море, тварини, старовинні картини та багато іншого. На сайті представлений каталог фрески, які здатні стати чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру та будуть виконувати роль твори мистецтва у Вашому приміщенні. В каталозі фресок Ви можете знайти фрески безлічі різних варіантів на будь-який смак, які привнесуть в приміщення частинку культури .

В залежності від наявного інтер'єру приміщення, а також характер самого приміщення, житловий будинок або квартира або це громадське приміщення, ресторан, бар, кафе або магазин можна вибрати фрески стіни придатних для будь-якого типу, так як наш каталог фресок включає в себе різноманіття видів, придатних для будь-якого типу приміщень.

Індивідуальність характеру та смаку господаря, вираз настрою інтер'єру, здійснюється з допомогою декоративної київської фрески, яка являє собою тонку грань, родзинку в дизайн приміщення. Сьогодні київські фрески стіни являють собою тонку грань, родзинку в дизайн приміщення. Широкий асортимент фресок в нашому каталозі допоможе втілити всі свої мрії у вирішенні індивідуальних задумів для будь-якого типу приміщень.

Картини AffrescoНеможливо сьогодні уявити квартиру або будинок без картини на штукатурці, яка являє собою художній розпис. Цю можливість оформлення інтер'єру шедеврами світового живопису, знамениті твори, фото в індивідуальному виконанні можна знайти картинах художників Affresco. Для нанесення картини на стіну або стелю необхідно вибрати фактуру. Картини Affresco наносяться на фактури: Velatura, Patina, Patina Gold, Patina Silver. Використання рам ці картини не потребують, так як продовження зображення на торці картин відтворює завершений образ твору його лаконічність та закінченість. Компанія Леруа зможе зробити картини будь-якого формату, при цьому не порушуючи цілісності самого зображення, а пропорційно збільшивши або зменшивши зображення.

Найбільш старою технологією оформлення інтер'єру є настінний розпис, який з часом дуже змінився. В даний час для оформлення приміщень, причому самих різних, застосовується мистецька розпис стін, але розписуються не тільки стіни, але і стелі.

Шпалери ручної роботиВ нинішній час при оформленні інтер'єру житлового приміщення все більшу популярність мають шпалери ручної роботи, все менше почали використовувати вінілові або однотонні шпалери. Адже за допомогою шпалер ручної роботи в будинку або квартирі створюються унікальні твори мистецтва, які можуть кардинально змінити інтер'єр приміщення. Дуже багато варіантів виконання мають шпалери ручної роботи.

Сьогодні чималу популярність мають ефект декорації поверхні розписом, дуже популярні полотна з краєвидами, з репродукціями картин або графікою. Багато хто віддає перевагу зміни, хто любить унікальність, використовують сучасні колажі, які не тільки радують око, але і кардинально змінюють саме приміщення.

Так кімнати для дітей можуть бути оформлені зображеннями пам'ятними для Вас подіями, або можуть бути зображення з героями улюблених мультфільмів або казок, ретро мотивами або квітами. Все це можливо за допомогою шпалер ручної роботи, при розробці яких враховувалися стандарти.

ФрескиДесь на початку 18 століття в Україну прийшов термін "фреска". Прийшов він з Італії, де вперше з'явився в 14 столітті і позначає "affresco", як лист по сирому ще свіжому вапняному грунту.

Досі збереглися шедеври фресок створені великими майстрами епохи ренесансу Рафаелем, Мікеланджело, Джотто та іншими. І тоді і зараз створення фрески відбувається вручну, хоча сучасна техніка створення фрески багато в чому відрізняється від тієї, що використовували в епоху Рафаеля.

Технологія виготовлення фрески наступна: шаром штукатурки вручну покривається неткане полотно, потім на цю штукатурку талановитим майстром наноситься будь-який обраний вами малюнок, вручну прорисовуються всі деталі. Потім малюнок покривається лаком, а потім робиться штучне старіння, затирається мармуровою крихтою. Ось тому кожна фреска є унікальною і неповторною, вона практично не схильна до старіння і буде радувати вас довгі роки.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search