Галерея фресок у Києві

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Галерея фресок у Києві

Живопис по сирій штукатурці - це є фреска, яка походить від італійського Affresco. В даний час великою популярністю користуються цифрові фрески тобто, на настінні покриття наносяться зображення, завдяки яким в приміщенні можна створити атмосферу розкоші, при доступній ціні та швидкості виконання.

Технологія виробництва цифрових фресок використовувалася ще майстрами епохи Мікеланджело, тоді для виготовлення фрески брали вапно, попередня обробка якої тривала кілька років. В даний час терміном "фрески" незалежно від її техніки, можуть називати будь-яку стінну живопис. Сучасні майстри при виготовленні фресок використовують будь-які матеріали, але принцип залишився незмінним, коли наноситься на штукатурку натуральний пігмент.

Історія фрески така: Італійське слово"al fresco" перекладається як "свіжий", адже фреска це живопис по штукатурці або малюнок фарбами на сирому вапняному грунті. При висиханні вапно утворює прозору тонку кальцієву плівку, яка стає довговічною. До наших днів збереглися фрески Стародавньої Греції, де для обробки стін споруд використовувалася у кілька шарів вапняна штукатурка з вигладженою до блиску поверхнею. А ось у Візантії для нижніх шарів штукатурки вводилися в розчин солома, а для верхніх - льон або клоччя, добре утримували вологу, замість товченого мармуру. Витримування на повітрі гашеного вапна для розчину деякий кількість часу дозволяло уникнути тріщин. На всю площу підлягає розпису наносився верхній шар штукатурки. Від візантійського розпису сталася італійська фреска шляхом нанесення зовнішнього шару шарами фарби на сиру штукатурку, все це швидко закріплювалося та не дозволяло розмити вже нанесений барвистий шар. Як і багато років тому фреска стають знову популярними. В нинішній час пред'являються високі вимоги до інтер'єру приміщення, його індивідуальність і неповторність будь то кабінет, хол, будинок або квартира.

Найдрібніші нюанси, неповторну гармонійну атмосферу, всі відтінки ручного розпису передасть фреска XXI століття. Фреска сьогодні є високохудожньою імітацією робіт давніх майстрів, коли використовується ручна підготовка полотна і ручна його обробка, дорисовка деталей, широкоформатний друк, обробка лаком. Все це надає фресці стійкість до вигорання на сонці і вологостійкість. Індивідуальність та неповторність дизайнерського інтер'єру приміщення можна створити за допомогою цифрової фрески майстрами компанії Леруа.

З допомогою готових фресок оздоблення стін не становить праці, адже зображення наноситься на будь-яку поверхню, будь то, увігнута, опукла, кругла або з кутами. Буквально за кілька годин, завдяки спеціальній еластичній штукатурці, укріпленої армуючої сіткою, що дозволяє фресці провести "розпис стін". Щоб фреска та штукатурний шар виглядали як єдине ціле, після монтажу зображення необхідно провести обробку стін декоративною штукатуркою.

С каталогом продукції фресці компанії Леруа можна ознайомитися на нашому сайті. Тут можна знайти класичні фрески, чи можна знайти більш індивідуальний підхід, впевнені, що для будь-якого інтер'єру ми зможемо знайти правильне рішення.

Цінителям справжньої краси справжніх творів мистецтва у компанії є авторські фрески. Тут використані новітні досягнення технологій європейських та азіатських виробників.

Та все ж неповторна подоба кожній роботі додає ручне виготовлення фресок, що складає велику частину виробничого процесу, поряд з використанням сучасних технологій, устаткування для цифрового друку. На ряду з фресками наявними в каталозі, ми готові розробити додаткову колекцію ексклюзивних фресок.

Наші фахівці зможуть виконати будь-яке замовлення клієнтів з високою якістю останніх досягнень мистецьких технологій.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search