Картини

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Картини AffrescoНеможливо сьогодні уявити квартиру або будинок без картини на штукатурці, яка являє собою художній розпис. Цю можливість оформлення інтер'єру шедеврами світового живопису, знамениті твори, фото в індивідуальному виконанні можна знайти картинах художників Affresco. Для нанесення картини на стіну або стелю необхідно вибрати фактуру. Картини Affresco наносяться на фактури: Velatura, Patina, Patina Gold, Patina Silver. Використання рам ці картини не потребують, так як продовження зображення на торці картин відтворює завершений образ твору його лаконічність та закінченість. Компанія Леруа зможе зробити картини будь-якого формату, при цьому не порушуючи цілісності самого зображення, а пропорційно збільшивши або зменшивши зображення.

Найбільш старою технологією оформлення інтер'єру є настінний розпис, який з часом дуже змінився. В даний час для оформлення приміщень, причому самих різних, застосовується мистецька розпис стін, але розписуються не тільки стіни, але і стелі.

Художній розпис є не тільки твором мистецтва і викликає естетичну насолоду, підкреслюючи неповторність інтер'єру і його індивідуальний шарм, але і збільшує простір приміщення. Все це важливо для створення індивідуального та унікального житла.

Дизайнери та художники нашої компанії прагнуть з допомогою картин підкреслити індивідуальність замовника, надати абсолютно особливу атмосферу приміщення.

Художній розпис надає практично будь-якому приміщенню витонченість та респектабельність, вона облагороджує інтер'єр житла.

Для розпису стін використовуються найсучасніші матеріали і фарби, які не вигорають та не витираються, тому вони чудово миються.

сучасну розпис можна спокійно мити.

Для додання малюнку особливу глибину і неповторність в даний час в техніці розпису використовується так званий «французький віск».

Самою різноманітною може бути тематика художнього розпису. Замовник сам може надати ескізи малюнка, може вибрати малюнок у стилі "хай-тек", а малюнок може бути виконаний за мотивами творів класичних художників. Часто в інтер'єрі сучасного приміщення створюються унікальні зорові образи. І все це втілюється за допомогою художнього розпису стін і стель.

Нанесення картини на стіну та стелю є не тільки прикрасою інтер'єру, але і візуально змінює сприйняття самого приміщення, змінює картину просторових ліній, додає приміщенню новий обсяг. Завдяки широким можливостям та професійному підходу фахівців, художній розпис стін і стель стала найпоширенішим методом декорування будь-якого приміщення і не тільки житлового. При використанні спеціальних матеріалів і фарб з люмінесцентним ефектом, або фарби з блискітками та інших елементів, можна створювати різні колірні і світлові композиції. Все це дає відмінні результати при дизайні, ресторанів, барів, кафе, готелів.

З допомогою художнього розпису можна поєднати художній малюнок з професійним декоруванням при цьому передати дух і стилістичну атмосферу закладу, що вражає самого вимогливого клієнта застосовується не тільки при оформленні житлових приміщень.

Ще одне перевага художнього розпису, це не тільки високохудожній прикраса інтер'єру, але і гарантовану високу якість при тривалому терміні експлуатації. Особливого догляду ні стіни, ні стеля не вимагають.

Фахівці компанії Леруа завжди готові в своїх проектах і в своїй творчості зробити житло просторим хоча б візуально, комфортним та індивідуальним.

Ручна робота художнього оформлення інтер'єру будь то настінний або стельовий розпис, вітраж або розпис скла, це завжди стильно і вишукано, свідчить про світогляд та почуття прекрасного, робить естетичне задоволення від споглядання, відкриваючи нові грані.

 

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search