Галерея

Сходи в будинку - це дуже важливий конструктивний елемент будь-якого багаторівневого приміщення. Компанія «Леруа» пропонує купити сходи в Києві яка зможе стати основою вашого будинку, офісу або квартири, його головною ідеєю, виходячи з якої буде формуватися концепція внутрішнього оздоблення будинку. Сходи від компанії «Леруа» стане прикрасою, зможе підкреслити вишуканість, індивідуальність господаря будинку.

Сходи у сучасному інтер'єрі окрім дуже важливих практичних функцій, дуже часто є гармонійним доповненням до екстравагантного, оригінальному дизайну приміщення.

Сходів в будинку, сходи на дачі, сходи в котеджі за своїм функціональним характеристикам класифікуються як:

- основні (загальне призначення)

- допоміжні (пожежні, аварійні, підвальні, запасні, службові, горищні)

- вхідні (парадні)

- садові

Перед тим як купити сходи в Києві, слід визначитися з типом та стилем дизайну Вашого приміщення.

Для відкритих просторих холів та залів ідеально підійдуть відкриті сходи, на сходових ж клітинах доцільно встановити закритий тип внутрішніх сходів. На фасаді будівель зазвичай встановлюють металеву або залізні зовнішні сходові блоки.

Коли Ви визначитеся з типом сходів, потрібно буде вирішити з приводу матеріалу для сходів, що б вона поєднувала в собі оригінальність дизайну та надійність, міцність і максимальну зручність в обігу.

Вимагає особливої елегантності оформлення кожної деталі обстановки внутрішній інтер'єр Вашого приміщення, особливу значення займає сходи, яка часто привертає до себе основну увагу.

Класичний інтер'єр дуже гармонійно доповнює сходи з натуральної деревини (сосна, ясен, дуб, бук і ін).

Дерев'яні сходи «Леруа» відмінно поєднуються і з елементами інтер'єру, виконаного в сучасному стилі. Великий хол або зал здатна прикрасити сходи з каменю або мінеральних матеріалів. Ковані та металеві сходи стануть оригінальним рішенням, якщо приміщення невелике.

Сходи з скла стане модною прикрасою вашого приміщення та стане отримана або створена під замовлення в компанії «Леруа». Скляні сходи зовні дуже крихкі та «повітряні», але насправді дуже безпечні, невибагливі в експлуатації і надійні. Для заміських дач і котеджів дуже вигідним та оптимальним варіантом стануть сходи з пластику. Залізобетонні та бетонні сходи оснащують промислові та цивільні будівлі.

За своїм конструктивним особливостям сходи діляться на різні види. В залежності від типу та призначення приміщення, в якому передбачається встановлення сходового блоку.

- на больцах

- на тятивах

- розпашні

- збірні (з окремих елементів або цільним маршем або набірні)

- монолітні (вигнуті або з прямими маршами)

- складні (складаються з декількох секцій)

- консольні

- модульні

- розсувні

Модульні сходи «Леруа» дуже популярні завдяки своїй простоті у виготовленні та , безпеки, експлуатації, безлічі різноманітних, оригінальних варіацій дизайну, значної економії простору в житлових та промислових приміщеннях. Завдяки своїй конструкції такі сходи називаються «гусячим кроком», вони незамінні в невеликих приміщеннях, де потрібно заощадити максимум вільного простору.

Купити дерев'яні сходи в Києві Ви зможете у нас за телефоном: (044) 360-75-92.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search