Саморегулюючий кабель SRL-30-2CR - це нагрівальний кабель, основою якого служить напівпровідникова матриця укладена між двома струмопровідними жилами. Матриця має властивість збільшувати свій опір при збільшенні температури, в слідстві протікання через неї електричного струму. В результаті, при включенні "холодного" саморегульованого кабелю матриця має певний опір, через неї йде струм, матриця нагрівається, опір збільшується, струм при цьому зменшується. Таким чином, при певній температурі настає баланс між нагріванням кабелю і споживаної потужністю. Чим холодніше температура навколо кабелю, тим більше виділяється їм потужність, і навпаки. Один і той же кабель на різних ділянках може мати різну температуру. У цьому і полягає ефект саморегулювання. Такий кабель нарізається необхідної довжини і застосовується в системах обігріву різного призначення - захист труб, водостоків, різних продукто-проводів від замерзання, снегостаіванія, підтримка температури технологічних ємностей і установок, обігрів доріг і грунту.

DEFROST PIPE - саморегулюючий кабель має дві струмопровідні жили, які з'єднані між собою спеціальною матрицею, тепловіддача та вихідна потужність якої змінюється залежно від температури ззовні кабелю: при підвищенні температури опір матриці збільшується, відповідно тепловіддача та вихідна потужність зменшуються і навпаки. Такі зміни відбуваються на окремих, навіть малих, ділянках одного кабелю, а це забезпечує високу надійність, довговічність і економічність. Кабель не перегорає, навіть коли його лінії перетинаються.

Використання:

Кабель використовують для повного та комфортного обігріву приміщень, в системах сніготанення на відкритих майданчиках, у системах антіобледіненія на дахах, для обігріву труб і грунту.

Опис:

Одножильний відрізний кабель на барабанах з захисною алюмінієвою трубкою. Для управління необхідний терморегулятор.

Марка:

TXLP BLACK (DRUM)

 

Застосування:

Кабель ідеально підходить для систем сніготанення на відкритих майданчиках, наприклад, обігріву під'їзних шляхів, сходинок, відкритих майданчиків тощо Може бути вмонтований в бетон або піщано-гравійне покриття. А також використовується в системах антіобледіненія дахів.

Опис:

Готовий до монтажу та підключення одножильний кабель з безмуфтова сполуками, алюмінієвою захисною трубкою і мідними проводами живлення довжиною 2,25 м з обох сторін. Для управління необхідний терморегулятор.

Марка:

TXLP / 1, 28 Вт / м

Використання:

Комплекти кабелю ідеально підходять для систем сніготанення на відкритих майданчиках, наприклад, обігріву під'їзних шляхів, сходинок, відкритих майданчиків тощо Може бути вмонтований в гарячий асфальт, бетон або піщано-гравійне покриття.

Опис:

Готовий до монтажу та підключення двожильний кабель з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має провід живлення довжиною 10 м, з іншого - герметичне заводське окончаніе.Для управління необхідний терморегулятор.

Марка:

Defrost Snow TXLP/2R, 28 Вт / м

Використання:

Комплекти Millimat ідеально підходять для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги. Монтаж проводиться безпосередньо під покриття.

Опис:

Тонкий нагрівальний мат з кабелем з тефлоновим високотемпературної ізоляцією. Готовий до монтажу та підключення. Мат складається з двожильного кабелю з алюмінієвою захисною трубкою, вплетений в тонку та гнучку скловолокнисту сітку на клейкій основі. Кожна кабельна сітка має з'єднувальний мідний провід живлення довжиною 2,5 м. Для управління необхідний терморегулятор.

Марка:

Millimat/150

 

Застосування:

MILLICABLE FLEX ідеально підходить для повного і комфортного обігріву приміщень будь-якого типу. Особливо зручний для приміщень неправильної форми і для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги. Може укладатися в тонку стяжку або шар плиткового клею під покриття будь-якого типу. Для управління необхідний терморегулятор.

Опис:

Готовий до монтажу та підключення тонкий двожильний кабель з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. Кабелі потужністю від 100 до 300 В поставляються з муфтой.С одного боку кабель має провід живлення довжиною 2,5 м, з іншого - герметичне заводське окончаніе.Нагревательний кабель поставляється в спеціально розробленої коробці-барабані для зручного монтажу.

Марка:

MILLICABLE FLEX/2R

 

Застосування:

Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготанення на відкритих майданчиках, у системах антіобледіненія на дахах, для обігріву труб та грунту.

Опис:

Готовий до монтажу та підключення двожильний кабель з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має провід живлення довжиною 2,25 м, з іншого - герметичне заводське закінчення. Для управління необхідний терморегулятор

Марка:

TXLP/2R, 17Вт / м

Застосування:

Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготанення на відкритих майданчиках, у системах антіобледіненія на дахах, для обігріву труб і грунту.

Опис:

Готовий до монтажу та підключення одножильний кабель з безмуфтовим з'єднанням, алюмінієвою захисною трубкою і мідними проводами живлення довжиною 2,25 м з обох сторін. Для управління необхідний терморегулятор.

Марка:

TXLP / 1, 17Вт / м

Скачати прайс Nexans

Тепла підлога Nexans в Києві

Система тепла підлога - спеціально створені для комфорту людини, для обігріву будинку. Система тепла підлога може стати основним джерелом або додатковим джерелом обігріву приміщення. Компанія "Леруа" особливо рекомендує встановити обігрів у ванній кімнаті і на кухні, тому, що в цих приміщеннях як правило підлога - зроблена з кахлю а відповідно дуже холодна. У теплої підлоги є дуже важлива безперечна перевага воно безпосередньо пов'язане зі здоров'ям. В кімнаті (приміщенні) з системою опалення у вигляді радіаторів або батарей тепле повітря від них піднімається вгору. Сам радіатор розташований на стіні, а не на підлозі. Але сама по собі підлога не нагрівається, підлога "нагріває" тільки температуру кімнати. А тепле повітря піднімається до самої стелі. Під стелею тепло, а на підлозі набагато холодніше. Від такої системи дуже легко застудитися.

Але коли у Вас встановлена система "тепла підлога" температура на підлозі набагато вище. Повітря вертикально піднімається вгору по всій площі приміщення, ніяких протягів при цьому немає. Ось чому тепла підлога - є корисна для нашого здоров'я!

Купити теплу підлогу в Києві

В компанії "Леруа" Ви можете купити електричну теплу підлогу «Nexans»терморегулятори «OJ electronics», а також всі супутні матеріали для монтажу підлог.

Якщо у Вас виникають питання: "ціна на електричну теплу підлогу", "де купити теплу підлогу в Києві?", "монтаж теплої підлоги", "ціна на плівкову теплу підлогу" та інші питання Ви знайдете відповіді в нас на сайті. Так само Ви можете отримати професійні відповіді - просто зателефонувавши: (044) 360-75-92.

Наша компанія пропонує найкращі ціну на електричну теплу підлогу в Києві. У нас в компанії Ви зможете викликати замірника та замовити теплу підлогуКупити електричну теплу підлогу Nexans Ви зможете так само написавши нам листа або приїхавши до нас в офіс: проспект Миколи Бажана 16, ми завжди раді гостям та зможемо обговорити будь-які питання вартості, виміру, установки теплої підлоги або проконсультувати питаннях, що Вас цікавлять.

Система тепла підлога спеціально створена для комфорту та затишку Вашого будинку, це кращий захисник у боротьбі з протягами. Багато хто наші клієнти вже побачили відмінні результати та змогли оцінити систему тепла підлога.

Компанія "Леруа" представляє систему підігріву підлоги - тепла підлога, яка працює на основі спеціального електричного нагрівального кабелю Nexans. Нагрівальний кабель розміщується поверх покладеної теплоізоляції, він має спіралевидну структуру. Після чого заливається цементно-піщаною стяжкою, товщина шару стяжки повинна бути не менше 8 см. При цьому потрібно враховувати, що приміщення стане на 2-3 см нижче, що не дуже помітно. Нагрівальний кабель для системи підігріву підлоги обов'язково повинен мати сталеву оплітку. Сталева оплетка виступає в ролі громовідводу. Наприклад, якщо колись Вам з якоїсь причини необхідно забити в підлогу цвях і цей цвях зашкодить кабель, то сталева оплетка буде перешкоджати займання покриттів, будучи екраном. Крім цієї задачі - оплетка дозволяє не допустити сильного електромагнітного випромінювання. Так що з приводу випромінювання електромагнітних хвиль - тепла підлога випромінює хвилі в 100 разів менше телевізора. Кабель може складатися з двох жил то випромінювання тоді практично не буде зовсім. Провід нагрівальний як правило не більше ніж до 55 градусів, ось чому через системи - загоряння виключено! При цьому покриття підлоги може бути будь-яким.

При використанні системи тепла підлога не рекомендуємо стелити килими які виготовлені на гумовій основі - вони не пропустять тепло в кімнату, як ніби відображати його "назад". З цієї ж причини не бажаний дуже товстий ковролін. Як правило, система тепла підлога оснащена спеціальною автоматикою. Ця автоматика змінює ступінь нагріву нагрівального кабелю орієнтуючись на температуру підлоги і повітря.

Зазвичай не суттєве енергоспоживання обігріваючих елементів. По кишені сильно не вдарить. Навіть при вимкненій системі обігріву бетон здатний накопичувати тепло, з цієї причини приміщення буде продовжувати обігріватися.

Електрична тепла підлога Nexans (Норвегія)

Nexans (Нексанс) - це найбільший виробник електричної та кабельної продукції в світі. Саме компанія "Nexans" є винахідником - теплих підлог в далекому 1926 році. Компанія володіє 102 заводами в 28 країнах світу. Так само має п'ять науково-дослідних інститутів. Тільки у кабелю Nexans є унікальний запатентований безмуфтове з'єднання, що зварюється сріблом. За рахунок цього гарантований, перевірений термін служби кабелю - понад 70 років.

Основні переваги теплої підлоги Nexans над іншими виробниками:

- безмуфтове з'єднання

- ізоляція ПВХ

- суцільна алюмінієва трубка

- стійка в УФ випромінювання і високих температур.

Забезпечує:

- підвищений захист від локального обігріву

- захист від електромагнітного випромінювання

- 100% захист від вологи нагрівальної жили

- стійкість до ударів і навантажень нагрівального кабелю

- зручний монтаж теплої підлоги.

Замовити теплу підлогу "Nexans" в Києві Ви зможете просто зателефонувавши нам: (044) 360 -75 -92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 або приїхавши до нас в офіс: проспект Миколи Бажана 16. У нас Ви зможете купити теплу підлогу Nexans за доступними цінами у Києві.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search