Nexans

Скачати прайс Nexans

Тепла підлога Nexans в Києві

Система тепла підлога - спеціально створені для комфорту людини, для обігріву будинку. Система тепла підлога може стати основним джерелом або додатковим джерелом обігріву приміщення. Компанія "Леруа" особливо рекомендує встановити обігрів у ванній кімнаті і на кухні, тому, що в цих приміщеннях як правило підлога - зроблена з кахлю а відповідно дуже холодна. У теплої підлоги є дуже важлива безперечна перевага воно безпосередньо пов'язане зі здоров'ям. В кімнаті (приміщенні) з системою опалення у вигляді радіаторів або батарей тепле повітря від них піднімається вгору. Сам радіатор розташований на стіні, а не на підлозі. Але сама по собі підлога не нагрівається, підлога "нагріває" тільки температуру кімнати. А тепле повітря піднімається до самої стелі. Під стелею тепло, а на підлозі набагато холодніше. Від такої системи дуже легко застудитися.

Але коли у Вас встановлена система "тепла підлога" температура на підлозі набагато вище. Повітря вертикально піднімається вгору по всій площі приміщення, ніяких протягів при цьому немає. Ось чому тепла підлога - є корисна для нашого здоров'я!

Купити теплу підлогу в Києві

В компанії "Леруа" Ви можете купити електричну теплу підлогу «Nexans»терморегулятори «OJ electronics», а також всі супутні матеріали для монтажу підлог.

Якщо у Вас виникають питання: "ціна на електричну теплу підлогу", "де купити теплу підлогу в Києві?", "монтаж теплої підлоги", "ціна на плівкову теплу підлогу" та інші питання Ви знайдете відповіді в нас на сайті. Так само Ви можете отримати професійні відповіді - просто зателефонувавши: (044) 360-75-92.

Наша компанія пропонує найкращі ціну на електричну теплу підлогу в Києві. У нас в компанії Ви зможете викликати замірника та замовити теплу підлогуКупити електричну теплу підлогу Nexans Ви зможете так само написавши нам листа або приїхавши до нас в офіс: проспект Миколи Бажана 16, ми завжди раді гостям та зможемо обговорити будь-які питання вартості, виміру, установки теплої підлоги або проконсультувати питаннях, що Вас цікавлять.

Система тепла підлога спеціально створена для комфорту та затишку Вашого будинку, це кращий захисник у боротьбі з протягами. Багато хто наші клієнти вже побачили відмінні результати та змогли оцінити систему тепла підлога.

Компанія "Леруа" представляє систему підігріву підлоги - тепла підлога, яка працює на основі спеціального електричного нагрівального кабелю Nexans. Нагрівальний кабель розміщується поверх покладеної теплоізоляції, він має спіралевидну структуру. Після чого заливається цементно-піщаною стяжкою, товщина шару стяжки повинна бути не менше 8 см. При цьому потрібно враховувати, що приміщення стане на 2-3 см нижче, що не дуже помітно. Нагрівальний кабель для системи підігріву підлоги обов'язково повинен мати сталеву оплітку. Сталева оплетка виступає в ролі громовідводу. Наприклад, якщо колись Вам з якоїсь причини необхідно забити в підлогу цвях і цей цвях зашкодить кабель, то сталева оплетка буде перешкоджати займання покриттів, будучи екраном. Крім цієї задачі - оплетка дозволяє не допустити сильного електромагнітного випромінювання. Так що з приводу випромінювання електромагнітних хвиль - тепла підлога випромінює хвилі в 100 разів менше телевізора. Кабель може складатися з двох жил то випромінювання тоді практично не буде зовсім. Провід нагрівальний як правило не більше ніж до 55 градусів, ось чому через системи - загоряння виключено! При цьому покриття підлоги може бути будь-яким.

При використанні системи тепла підлога не рекомендуємо стелити килими які виготовлені на гумовій основі - вони не пропустять тепло в кімнату, як ніби відображати його "назад". З цієї ж причини не бажаний дуже товстий ковролін. Як правило, система тепла підлога оснащена спеціальною автоматикою. Ця автоматика змінює ступінь нагріву нагрівального кабелю орієнтуючись на температуру підлоги і повітря.

Зазвичай не суттєве енергоспоживання обігріваючих елементів. По кишені сильно не вдарить. Навіть при вимкненій системі обігріву бетон здатний накопичувати тепло, з цієї причини приміщення буде продовжувати обігріватися.

Електрична тепла підлога Nexans (Норвегія)

Nexans (Нексанс) - це найбільший виробник електричної та кабельної продукції в світі. Саме компанія "Nexans" є винахідником - теплих підлог в далекому 1926 році. Компанія володіє 102 заводами в 28 країнах світу. Так само має п'ять науково-дослідних інститутів. Тільки у кабелю Nexans є унікальний запатентований безмуфтове з'єднання, що зварюється сріблом. За рахунок цього гарантований, перевірений термін служби кабелю - понад 70 років.

Основні переваги теплої підлоги Nexans над іншими виробниками:

- безмуфтове з'єднання

- ізоляція ПВХ

- суцільна алюмінієва трубка

- стійка в УФ випромінювання і високих температур.

Забезпечує:

- підвищений захист від локального обігріву

- захист від електромагнітного випромінювання

- 100% захист від вологи нагрівальної жили

- стійкість до ударів і навантажень нагрівального кабелю

- зручний монтаж теплої підлоги.

Замовити теплу підлогу "Nexans" в Києві Ви зможете просто зателефонувавши нам: (044) 360 -75 -92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 або приїхавши до нас в офіс: проспект Миколи Бажана 16. У нас Ви зможете купити теплу підлогу Nexans за доступними цінами у Києві.

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search