Натяжна стеля в дитячу від 160 грн./кв. м

Девіз все краще дітям не втратив актуальності і в даний час. Навпаки, зараз батьки хочуть перетворити кімнату для дитини у приміщення, де він буде підростати, формувати характер, смак, своє бачення на навколишній світ. По цьому слід враховувати деякі нюанси, вибираючи стельове покриття для дитячої. Натяжні стелі в дитячій кімнаті повинні бути якісно і безпечно змонтовані, не тільки практичними, але і дуже красивими. Стельове покриття може бути і нейтрального білого кольору - це класична стеля однак, в даний час велику популярність мають натяжні стелі у вигляді зоряного неба. Імітація зоряного неба в дитячій кімнаті - буде радувати Вашу дитину день у день.

Адже діти швидко ростуть, у них змінюються інтереси і пріоритети, а стеля з ефектом "Зоряного неба" може служити дуже довго, її не треба міняти, якщо дитина підростає. І в підлітковому і юнацькому віці такі стелі залишаться актуальними. Натяжні стелі в дитячій кімнаті ми встановлюємо крім білого кольору, різних нейтральних кольорів: блакитних, салатових, кремових і рожевих відтінків.

Величезною популярністю в даний час є установка натяжної стелі в дитячій кімнаті не під зоряне, а під звичайне небо. Для цього методом фото-друку на полотні білого або блакитного кольору, наноситься зображення хмар, сонця, політ птахів або літака. А для створення ілюзії натурального хмарного простору за такою стелею встановлюється спеціальні освітлювальні прилади.

У кімнаті дитини можна створити відчуття і підводного царства. Цей чудовий ефект можна досягти при установці натяжної стелі у вигляді поверхні моря, при правильному поєднанні покриття стін.

Від декоративного рішення інтер'єру і фантазії замовника залежить форма натяжної стелі і вид її малюнка. Для дизайну натяжної стелі величезні можливості дає комбінація її з білого кольору гіпсокартонної конструкцією. Встановлене в дитячій кімнаті і правильно підібране по яскравості освітлювальне обладнання допоможе створити атмосферу тепла і затишку в зоні відпочинку дитини і допоможе максимально висвітлити зону, де дитина робить уроки.

Щоб правильно підібрати стельове покриття в дитячій кімнаті необхідно враховувати покриття стін приміщення, їх матеріал і їх переважаючий колір. Якщо стіни приміщення забарвлені в яскраві кольори, то колір натяжної стелі буде актуальний блакитний. Якщо ж стіни виконані в пастельних тонах, то доречно буде біле стельове покриття.

Встановленні натяжні стелі в дитячих кімнатах крім своїх естетичних властивостей мають масу достоїнств і переваг у порівнянні з іншими стельовими покриттями. Натяжні стелі ПВХ гігієнічні, антистатичні, не збирають пилу, не виділяють і не вбирають запахи, легко миються, не бояться ушкоджень і протікань. А ще на плівці ПВХ ніколи не заведеться цвіль або грибок. Щоб збільшити висоту невеликого приміщення надати йому об'ємність і виразність використовують натяжні стелі глянсових фактур.

Ось тому натяжні стелі ПВХ є дуже вдалим рішенням для оформлення інтер'єру дитячої кімнати, які не тільки дають можливість прикрасити приміщення дитини казковими сюжетами, але і допомагають його розвитку, його дорослішання.

Читати повністю →

Розрахуємо вартість натяжної стелі зі знижкою?

Фото стелі в дитячій

Вже сьогодні такі стелі можуть бути у вас вдома!

Виберіть найкраще рішення для свого бюджету

Дитяча 5 м<sup>2</sup> від 3000 грн.
Дитяча 5 м2 від 3000 грн.глянсова натяжна стеля
Кухня 8 м<sup>2</sup> від 1500 грн.
Кухня 8 м2 від 1500 грн.матова натяжна стеля
Зала 7 м<sup>2</sup> від 2100 грн.
Зала 7 м2 від 2100 грн.глянсова натяжна стеля
Коридор 3 м<sup>2</sup> від 900 грн.
Коридор 3 м2 від 900 грн.глянсова натяжна стеля

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search