Previous Next

Хороша натяжна стеля: як правильно вибрати безпечне покриття для стелі

В даний час поширення натяжної стельового покриття майже повсюдно замінила шпалери, фарбу, крейда та інші матеріали, застосовувані в минулому. Популярність натяжних стель обумовлена доступністю за ціною, швидкістю монтажу, до того ж без звичного будівельного сміття, а головне, красою протягом багатьох десятиліть. Серед великої різноманітності натяжних стельових покриттів з'явилося чимало виробників неякісної продукції, яка іноді навіть небезпечна для здоров'я людей.

Previous Next

Натяжні стелі краще рішення для приміщень з низькою стелею

Більшість власників "хрущовок" та інших квартир із старого житлового фонду починаючи ремонт вже знають, що натяжні стелі найкраща альтернатива для їх невеличкого приміщення з низькою стелею. Але є ще кияни, які з недовірою ставляться в такому покриттю, вважаючи, що установка натяжної стелі ще більше знизить житло. Так, як компанія Леруа вже багато років займається монтажем натяжних стельових покриттів в столиці і її передмістях, то ми постараємося познайомити цих людей з технологією установки натяжної конструкції. Насамперед треба відзначити, що товщина використовуваного натяжної полотна зовсім незначна, від 0,12 до 0,35 міліметрів, майже непомітна.

Зменшують висоту стелі спеціальні профілю, з допомогою яких полотно закріплюється. Існує три види профілів, настінні, стельові і універсальні. В залежності від застосовуваних профілів і буде зменшаться висота кімнати.

Previous Next

Натяжні стелі Київ. Особливості та переваги

Ще кілька років тому кияни з недовірою ставилися до установки в своїх квартирах натяжних стель. А сьогодні багатьох вже навіть не влаштовують глянцеві прості стельові покриття. Більшість замовників замовляють стильні сучасні матові багаторівневі конструкції, які виглядають дуже багато та презентабельно, а порівняно з гіпсокартонними стелями набагато довговічні.

Previous Next

Як зробити, щоб натяжна стеля світилася?

Натяжне стельове покриття настільки різноманітне, що може задовольнити будь-які дизайнерські бажання. Якщо одних клієнтів задовольняють натяжні покриття з різною декоративною фактурою або фотодруком, інші радіють надзвичайною красою і чудовим стилем складних багаторівневих конструкцій.

Previous Next

Чи приносять шкоду натяжні стелі для здоров'я і яка думка лікарів з цього приводу?

Широке поширення натяжних стель викликало чимало пересудів з приводу заподіяння шкоди здоров'ю людей. Те, що унікальність цих покриттів в інтер'єрі приміщення вже не викликає сумніву, це доведено практикою.

Краса, неповторність, великий термін експлуатації, багатьох змушує відмовлятися від традиційних покриттів стелі фарбою, наклейкою шпалер, побілки на користь натяжної полотна. А ось як впливають натяжні покриття на здоров'я і яку думку лікарів з цього приводу ми і розглянемо зараз.

Так як наша компанія Леруа вже багато років займається установкою натяжних стель, то наші фахівці ретельно вивчали питання впливу натяжних покриттів на здоров'я.

Previous Next

Дешеві натяжні стелі в Києві. Вірити в низькі ціни?

Для багатьох киян, які планують зробити ремонт у своєму будинку, квартирі або офісі одним з важливих питань є, економія коштів на матеріалах і послугах майстрів. Особливо це стосується установки натяжних стель. Багато компаній пропонують дешеві полотна для таких стель. Але перш ніж їх купувати подумайте про те, чи не пропонують вам просто підробку, полотно низької якості, невідомо чим оброблене. Токсичний запах в приміщенні буде дуже довго відчуватися, надаючи негативний вплив на здоров'я всіх домочадців. Термін експлуатації натяжних стель з такими полотнами буде зовсім недовгим. Ці полотна не мають ніяких сертифікатів, ні за якістю, ні по відповідності санітарно-гігієнічним і пожежним нормам.

Previous Next

Як розрахувати вартість натяжної стелі?

Запланувавши ремонт в своєму будинку або квартирі, з обов'язковою установкою натяжних стель, неможливо точно скласти кошторис за його витраті. Можна точно знати вартість шпалер, плитки та інших матеріалів, але самостійно точно розрахувати вартість натяжної стелі не можна. За фіксованою ціною натяжний покриття купити неможливо, так як на його вартість впливають безліч факторів.

Але на сьогоднішній день натяжні стелі вирішують безліч завдань, як конструкторського, так і дизайнерського характеру. Тому, нехай не зовсім точну, але хоч приблизну кошторис можна скласти для тих, хто хоче самостійно розрахувати вартість натяжної стелі.

Previous Next

Де замовити безпечний монтаж натяжної стелі в будинок?

В даний час натяжний полотно є найбільш затребуваним стельовим покриттям для будинку, квартири, офісу та інших приміщень. Якість полотна, його краса, швидкість монтажу і відносно доступна вартість, усе це і впливає на його більш широке використання. Високопрофесійні фахівці, зробивши необхідні заміри дитячої, вітальні, кухні, ванної кімнати, санвузли або лоджії встановлять натяжні стелі за кілька годин, економлячи при цьому час і гроші, не залишивши після себе ніякого сміття.

Для натяжної покриття немає проблеми в нестандартній або маленькій площі приміщення, ці стелі приховають всі дефекти і перетворять дизайн інтер'єру в стильне естетично оформлене приміщення.

Previous Next

Зоряне небо натяжні стелі: технологія створення та варіанти

Безкрає зоряне небо напевно ніколи не перестане притягувати погляди жителів Землі. У всі віки люди з захопленням дивилися на зоряне небо. А з появою натяжних стель дизайнери наблизили зоряне небо в кожен будинок.

Дуже часто в компанію Леруа надходять замовлення на установку натяжних стель у варіанті зоряного неба. Технологія їх монтажу і параметри цього стельового покриття підходять в інтер'єр житлових приміщень, вітальні, спальні, дитячої кімнати.

Previous Next

Самі останні технології у створенні стель

Технологія створення натяжних стель настільки прогресує, що іноді дуже важко самостійно розібратися у всьому розмаїтті цього стельового покриття. Деякі стельові конструкції здається тільки вчора користувалися великою популярністю, то вже сьогодні для багатьох вони здаються нудними, що вийшли з моди, застарілими. Для тих, хто сьогодні хоче оновити обробку приміщення, поміняти стельове покриття, фахівці компанії Леруа професійно зможуть підказати для кожного приміщення найбільш ефективне і оригінальне стельове покриття.

Previous Next

Технологія Apply натяжні стелі

На сьогоднішній день ринок натяжних стель поповнився ще одним прекрасним видом стельового покриття, технології Apply. Фахівці компанії Леруа за майже десятирічну роботу з натяжним покриттям на своєму досвіді бачать, як ці неймовірно красиві, нові, абсолютно незвичайні стельові покриття стають з кожним роком все більш популярними. І це цілком заслужено, вони не тільки є частиною дизайнерського інтер'єру, але з їх допомогою вирішується багато інших проблем. Тут ми коротко ознайомимо наших потенційних замовників з основними особливостями технології Apply натяжних стель, які з'явилися зовсім недавно, але вже стають все більш популярними.

Сторінка 1 із 33

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search