Фотодрук на стелі від 350 грн./кв. м

На сьогоднішній день фотодрук на натяжних стелях стала дуже популярною. В компанію «Леруа» звертаються клієнти, які хочуть встановити натяжну стелю з арт-печаткою куди завгодно: в спальню, ванну на кухню і коридор. Преобразити будь яку стелю, можливо, завдяки – фотодруку для натяжної стелі. Ви зможете вибрати картинки для фотодруку з нашого каталогу або самостійно надати будь-яку Вашу фотографію. Головна умова – це гарна якість фотографії. Більш детально про потрібну якість фотографії і її формат можете дізнатися, просто зателефонувавши: (044) 360-75-92.

У компанії «Леруа» найдемократичніші ціни на фотодрук в Києві. Гарантія на натяжну стелю 12 років, замір натяжної стелі – безкоштовний. Ви платите тільки за сертифіковану натяжну стелю.

За допомогою спеціального плоттера відбувається друк на натяжних стелях. Спочатку клієнту показується пробний друк на невеликому відрозі (проба) з малюнком який він вибрав, що б він мав повне уявлення про те, як буде виглядати його натяжна стеля з печаткою.

Часто в компанії «Леруа» фотодрук на стелі замовляють у комплексі:

— Зі світлодіодним підсвічуванням

— З багаторівневою конструкцією

— Фотографії натяжних стель з фотодруком.

На початку сторінки ви можете побачити фотографії натяжних стель з фотодруком. Всі фотографії – виконані роботи фахівцями компанії «Леруа».

При індивідуальному оформленні інтер'єрів використовується фотодрук на натяжних стелях. За невисокою ціною компанія «Леруа» зробить з широкоформатного фотодруку – полотна стелі. Основою для малюнка може бути задіяний будь-який тип матеріалу. Вартість на фотодрук на натяжній стелі залежить в основному від способу виробництва друку, обрана технологія нанесення малюнка і якість використаної фарби.

Ми використовуємо професійну техніку, в тому числі і плоттер шостого покоління, який дозволяє створювати зображення з роздільною здатністю 1440 dpi – вищої якості фото. Саме бездоганна якість відрізняє нас від конкурентів, майже всі фірми які займаються в Києві виробництвом фотодрук на натяжних стелях, використовують китайські плоттери і максимальну якість у них 720 dpi, що достатньо для зовнішньої реклами, але не для фотодруку на стелях.

На будь-якому стелі «Леруа» можливо нанесення фотодруку, не залежно від поверхні матеріалу і структури поверхні. Фотодрук можна нанести на матову натяжну стелю, глянсову натяжну стелю, сатинову натяжну стелю й інші види стель. Ми рекомендуємо наносити зображення на плівки білого кольору, це потрібно для того, що б зберегти вихідний колірний діапазон.

У компанії «Леруа» є особлива послуга «проба», в рамках даної послуги попередньо проводиться зразок фотодрук на натяжних стелях для повного узгодження з замовником кольору майбутнього фото зображення.

Значно покращує експлуатаційні характеристики стелі і збільшує термін служби використання якісної і дорогої фарби. Ви можете, не бояться мити полотно, зображення не пошкодиться. Виготовлений в компанії «Lerua» за спеціальною технологією фотодрук на натяжних стелях не вицвітає з часом і не вигорає на сонці.

Ексклюзивна натяжна стеля з фотодруком

Наша компанія надає Вам можливість нанести малюнок на якісну натяжну стелю, це дає необмежені перспективи в дизайні інтер'єру. У нашій компанії існує величезний каталог малюнків для фотодруку, так само Ви можете використати власні фотографії і знімки. Дуже часто наші клієнти вибирають репродукції світових шедеврів живопису і мистецтва. Художня стеля це чудовий, оригінальний спосіб підкреслити своє власне уявлення про дизайн приміщень.

Як замовити фотодрук на натяжній стелі?

Дуже легко просто зателефонуйте: (044) 360-75-92 або скористайтеся формою на сайті.

Читати повністю →

Розрахуємо вартість натяжної стелі зі знижкою?

Фотодрук на стелі

Вже сьогодні такі стелі можуть бути у вас вдома!

Виберіть найкраще рішення для свого бюджету

Дитяча 5 м<sup>2</sup> від 3000 грн.
Дитяча 5 м2 від 3000 грн.глянсова натяжна стеля
Кухня 8 м<sup>2</sup> від 1500 грн.
Кухня 8 м2 від 1500 грн.матова натяжна стеля
Зала 7 м<sup>2</sup> від 2100 грн.
Зала 7 м2 від 2100 грн.глянсова натяжна стеля
Коридор 3 м<sup>2</sup> від 900 грн.
Коридор 3 м2 від 900 грн.глянсова натяжна стеля

Связаться с нами

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Связаться с нами

Наш специалист перезвонит вам в ближайшее время

Замовити стелю

02140, Київ проспект Миколи Бажана 16

© 2017 Натяжні стелі Леруа. Всі права захищені. Сайт створений в студії "Двіжок"

Підписка

Залиште свій email і Ви першими дізнаєтесь про акції, новинки, цікаві статті нашої компанії

Search